Фан Клуб: Интер

Статус
Затворена за нови мислења.

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.542
Поени од реакции
14.674
си ја зедов маицата,прекрасна е :pipi:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Незнам по која заслуга Веб го доби финалево , но знам дека ќе го пцуеме многу . Дали знае некој што се деси со казната на Мота дека го гледам меѓу повикани за во сабота , или можда онака е повикан колку да биде на клупа :pos2:
Англичанец е, нема англиска екипа во финале по подолго време. Се знаеше, најавено беше уште после полуфиналето. Ги мразам сите англиски судии, обично судат на незадоволство на двете екипи :) Како да е малку стресно финалето уште тоа ни треба...

--- надополнето ---

си ја зедов маицата,прекрасна е :pipi:
Со здравје да си ја носиш!
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.879
Поени од реакции
16.091
Незнам по која заслуга Веб го доби финалево , но знам дека ќе го пцуеме многу . Дали знае некој што се деси со казната на Мота дека го гледам меѓу повикани за во сабота , или можда онака е повикан колку да биде на клупа :pos2:
Мурињо го зема цел тим, без разлика дали некој ќе игра, дали некој е повреден или е казнет.
А на Мота казната си останува таа како што е до сега, 2 меча од ЛШ.
 
С

Спенсер

Гостин
И ја си ја зедов мајцата... убајниии:vozbud: и не ми е јасно како не се запознав со дечките... тие што беа...:pos2:
 

Nik20

Неверификуван член од немаштија
Член од
13 јули 2009
Мислења
5.411
Поени од реакции
6.549
И ја си ја зедов мајцата... убајниии:vozbud: и не ми е јасно како не се запознав со дечките... тие што беа...:pos2:
се исплашиле од војничките панталони:pos2:
 

Џони Вајсмилер

Don't share my food
Член од
15 февруари 2010
Мислења
15.489
Поени од реакции
15.506
Се ближи финалето се ближи натпреварот на векот за Интер натпреварот кој го немаме вкусено и титулата која која до вчера можевме да ја сонуваме а сега сме на прагот до неа..мене воопшто не ми се верува дека сме во финале на ЛШ некако искулирано се чуствувам а знам дека Баерн е тежок противник(иако некои го потценуваат)..нема да биди лесно во тоа да бидите сигурни ...секоја минута која врви каком година ми се гледа се додека не дојде 22.05 и 20-45 часот па да започне битката за трофеот.....
Иначе маичките се супер и многу сум задоволен...иосоноспојлериста и димицот се:zver::zver::zver:рови:helou:
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.199
Поени од реакции
34.433
Пошто заглавив на работа и не успеав да дојдам да ја земам маичката, пратете некоја слика да видиме како испаднале :)
Бај д веј, ми ја чува уште некој или ја дадовте на некој друг среќник? :(
 
Член од
14 ноември 2009
Мислења
17.305
Поени од реакции
15.538
Момци и девојки, на официјалната страна од Баерн имаат напишано интересна статија за патот до финалето на Интер. Кој го интересира, повелете.:wink:

http://www.fcbayern.t-home.de/en/news/news/2010/23552.php?fcb_sid=820af533c3a2a51b26a351c149638efa
Супер статија, јас мислев бидејќи фан на Баерн ја остави дека е нешто забегано, али вистината е напишана :)

--- надополнето ---

 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.260
Поени од реакции
2.254
А пратени се маичките по пошта? Ако се, значи утре да ги очекуваме...
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.507
Поени од реакции
58.924
Пошто заглавив на работа и не успеав да дојдам да ја земам маичката, пратете некоја слика да видиме како испаднале :)
Бај д веј, ми ја чува уште некој или ја дадовте на некој друг среќник? :(
Денес пак од 16-19h во Градски Парк, направи напор да ја земеш, после ја не сум крив :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom