Фан Клуб: Арсенал

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.101
Поени од реакции
5.839
Инфо за Лаказет ?


Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
 
Член од
21 октомври 2014
Мислења
4.033
Поени од реакции
6.698
Инфо за Лаказет ?


Sent from my SM-A405FN using Tapatalk
Emery кажа дека не било нешто сериозно.
Автоматски споено мислење:

Исто така дека сме заинтересирани само за крило и ЦД, наводно Тирни отпаѓа, или не сакаат да споилнат :D
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Заинтересираност за ЦБ никако, уште од сега ми се превртуваат цревата кога ќе помислам на Мустафа..
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
3.865
Поени од реакции
4.368
I letovi i bratucedi na Pepe.Nejse Emery rekol deka se bara stoper i krilo,leviot bek Tierney ne go spomna a nitu imase prasanje takvo.Moze se znae nesto i moguce e i on da e dogovoren so Pepe.Ostanuva uste Rugani da se dogovori,ako e kako sto mislam so Tierney namerno propusten na pres konferencijava(duri nikoj od novinarive ne go ni prasa,epten mi mirisa deka e pazaren za kaj nas),baska Celtic produzile dogovor na 6 meseci so lev bek na kojsto mu e dogovorot istecen i bil free....
 
Член од
8 јануари 2013
Мислења
5.056
Поени од реакции
12.937
И Жервињо кога дојде во Арсенал имаше 24 години, и двајцата пред да дојдат во Арсенал имаа одлична сезона во Лил, и двајцата играат на позиција крило, и двајцата се од Брегот на Слоновата Коска. Се надевам дека нема исто да се одвива нивниот аранжман во Арсенал.
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.296
Поени од реакции
12.661
ќе ја дупнеме со Ругани, одете во фан клуб Јуве и видете коментари за играчот, он е нивниот Мустафи.
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.403
Поени од реакции
6.024
ќе ја дупнеме со Ругани, одете во фан клуб Јуве и видете коментари за играчот, он е нивниот Мустафи.
Koga ja gledav prijatelskata inter juve zaprimetiv deka e bot... pa sea najdoja bash so nego da ne povrzvet...
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.167
Поени од реакции
107.664
ќе ја дупнеме со Ругани, одете во фан клуб Јуве и видете коментари за играчот, он е нивниот Мустафи.
Очаен играч, преценет до коска, изгледа ќе си остане вечен талент, башка мислам дека е повреденко освен ако не ги имам смешано со тој еден друг младинец од Јуве што се тиче повредите. Поарно со Мустафи останете отколку на овој деген да рокнете 40-50м а не вреди ни 1м.
 
Член од
21 октомври 2014
Мислења
4.033
Поени од реакции
6.698
Очаен играч, преценет до коска, изгледа ќе си остане вечен талент, башка мислам дека е повреденко освен ако не ги имам смешано со тој еден друг младинец од Јуве што се тиче повредите. Поарно со Мустафи останете отколку на овој деген да рокнете 40-50м а не вреди ни 1м.
За позајмица е, помал ѓавол. :D
Автоматски споено мислење:

Од нигде испадне шпекулацијава за Кедира. Ко за free не би било лошо, али нека летаат Џака и Елнени ако се најде таков алнат што ќе ги купи.
 
Последно уредено:

DeviAngel

Un vero cavaliere non lascia mai la sua signora
Член од
6 април 2010
Мислења
19.102
Поени од реакции
16.317
За позајмица е, помал ѓавол. :D
Автоматски споено мислење:

Од нигде испадне шпекулацијава за Кедира. Ко за free не би било лошо, али нека летаат Џака и Елнени ако се најде таков алнат што ќе ги купи.
Кедира имаше операција на срце и маки мачеше пред тоа лани, му поминаја денојте него. Каков само играч беше...

Нводно пред потпис бил со вас
 

Mad_Coko

blow me!
Член од
21 август 2010
Мислења
7.296
Поени од реакции
12.661
За позајмица е, помал ѓавол. :D
Автоматски споено мислење:

Од нигде испадне шпекулацијава за Кедира. Ко за free не би било лошо, али нека летаат Џака и Елнени ако се најде таков алнат што ќе ги купи.
Вчера беше на Емирати, ако не се лажам и во кадар го дадоа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom