Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.314
Поени од реакции
2.841
Ахх колку ме боли повеќе победава на еврејскава раса од 9-1 со 5 гола на еден играч .... него поразов наш.... па тоа е нешто невидено Тотенхем да бидат пред нас НЕ СМЕЕ !
А дека нема потреба за волкава буна и волку карање ... нема!
Арсенал има 3 порази ... добро и што?
Со Челзи ако победиме ќе бидеме на одличен пат кон титулата но со пораз од Челзи веќе ќе може да се буните !
А да се карате меѓусебно ... не вреди ... сите сме браќа ... Фанови на Арсенал ... само тоа се цени!
И секако ... малку обзир од страна на Венгер дека Шпиц ни треба друго ништо замерки :smir:
Се сложувам комплетно. Само незнам дали поради Венгер, повреди, или нешто друго немаме уште еден добар шпиц?:smir:

Каков шпиц, ние го имаме Бентнер :)
Проблем е што моментално го немаме ни Бентнер ни Ван Перси
 

ZS_

Член од
26 јули 2008
Мислења
5.156
Поени од реакции
211
...ама сепак ќе го имаме пред да дојде денот кога треба да се пазаруе =)
 
Т

Топџија

Гостин
Ахх колку ме боли повеќе победава на еврејскава раса од 9-1 со 5 гола на еден играч .... него поразов наш.... па тоа е нешто невидено Тотенхем да бидат пред нас НЕ СМЕЕ !
Зошто бе ве нервира толку Тотенхем?! Јасно ми е мене дека му е најголем градски ривал на Арсенал, али јас не живеам во Лондон за да го почувствувам тој ривалитет. Од кога го пратам и навивам за Арсенал, Тотенхем освен една сезона не бил никогаш блиску бодовно до нас, затоа и не го сметам за некој ривал и не негувам омраза кон него.
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.408
Поени од реакции
6.028
мене ич к не ме боли за тотенхем ама ме боли кога некој ке постигне 5 гола во едно полувреме...
 
Член од
13 мај 2008
Мислења
139
Поени од реакции
2
Ljypce ti si najgolem klosar be !!! Jades gomna wenger nejkel da kupuva sea sporeduvas murinho kolku pari poebal za 2 sezoni !!! koj mu e kriv na wenger so ne trosel mu davale nejke !!!Inace kako Defoe so dade 5 gola igrac kako Dudu,Bendtner,Vela nikad nema da dadat!!!ARsenal mu fali napagac !!!! poiskusen so ke siba golcinja !!!!


se pronajde

koj si ja ima muvata na kapata...


nemam so poveke da kazam ke se javat pak tie so muvite(gomnata)
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.402
Поени од реакции
2.491
ајде ќе биде подобро против Стандард
Ќе ги МАЧКАМЕ
 
Член од
2 август 2009
Мислења
975
Поени од реакции
380
абе со ке ги мачкаме ке ги мачкаме туку поарно венгер да ги одмара клучните играчи за со челзи
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
абе со ке ги мачкаме ке ги мачкаме туку поарно венгер да ги одмара клучните играчи за со челзи
Уживај , обезбедено ни е веќе местото ... ќе излезе втор тим ( Од веќе вториот ради повредите ) :helou:
 
Член од
2 август 2009
Мислења
975
Поени од реакции
380
Уживај , обезбедено ни е веќе местото ... ќе излезе втор тим ( Од веќе вториот ради повредите ) :helou:
абе знам дека ни е обезбедено местото ама некако не сум баш сигурен дека ке испадне со втор состав :toe:
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23
абе знам дека ни е обезбедено местото ама некако не сум баш сигурен дека ке испадне со втор состав :toe:
Е ај па не... ке го пушти и фабрегас и аршавин и сите првотимци...овде ке играт само втор и трет состав...
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom