Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
Одличен податок е што Вела потпишува нов договор.
И за “Новиот Меси„ имам слушано а ако успееме да го купиме Осеќам дека ќе испадне нешто како од Фабре , РвП , Реес ....:pipi:
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
402
Поени од реакции
88
после фабре мислам дека ке размислат 10 пати пред да го шитнат.а за вела ке речам можда по 10 пат многу ми праи мерак како игра :vozbud:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
А го има некој глеано Gai Assulin да го опише што играч е..
 

OrrCee

Сто посто проценти :)
Член од
8 јуни 2008
Мислења
1.524
Поени од реакции
23

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Најверојатно Лампард нема да игра против Арсенал.:jej:
 

Пепи

barca en el corazon !
Член од
2 јуни 2008
Мислења
4.362
Поени од реакции
230
Одличен податок е што Вела потпишува нов договор.
И за “Новиот Меси„ имам слушано а ако успееме да го купиме Осеќам дека ќе испадне нешто како од Фабре , РвП , Реес ....:pipi:
Сигурно Барса нема да направи грешка како Фабре ваков играч како што е Гаи го сака секој клуб, растур праи типацот нема шанси Барса да ви го пушти.
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Сигурно Барса нема да направи грешка како Фабре ваков играч како што е Гаи го сака секој клуб, растур праи типацот нема шанси Барса да ви го пушти.
Не е работата дали Барса нема да го пушти.Читај,му истекува договорот,а го одложува потпишувањето на нов.
Значи сам може да си замине ако сака.Сепак можно и да е само обична шпекулација.

ПС:Абе Барса по Цеск,Јувентус по Сања....без играчи ке останеме.:pwace::pwace::pwace::pwace::pwace:
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.831
Поени од реакции
492
Не е работата дали Барса нема да го пушти.Читај,му истекува договорот,а го одложува потпишувањето на нов.
Значи сам може да си замине ако сака.Сепак можно и да е само обична шпекулација.

ПС:Абе Барса по Цеск,Јувентус по Сања....без играчи ке останеме.:pwace::pwace::pwace::pwace::pwace:
Не се нервирај за сања не оди во јувентус него срцето му е во Оксер :pos2::pos2::pos2:
 
Член од
30 јули 2008
Мислења
4.318
Поени од реакции
2.846
Сигурно Барса нема да направи грешка како Фабре ваков играч како што е Гаи го сака секој клуб, растур праи типацот нема шанси Барса да ви го пушти.
Па нели Хави е подобар до Цеск и велите дека не ви треба, тогаш зошто тврдите дека е грешка трансферот. Најверојатно не можете да признаете дека Цеск е класа пред Хави од повеќе причини, па затоа така тврдите.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom