Пепи
Последна активност:
25 ноември 2013
Член од:
2 јуни 2008
Мислења:
4.362
Допаѓања:
230
Поени од трофеи:
160

Сподели преку:

Пепи

barca en el corazon !

Последна активност:
25 ноември 2013
  1. Маск
   Маск
   Фабрегас кај си бе :)
   1. Пепи
    Пепи
    еве ме бе ти кај си ? :D
    2 септември 2011
  2. Ilumious
   Ilumious
   До вечер до 12 максимум ќе го објавите Цеск, нема кој да ви го украде, ко ние Ешли Јанг и Џонс на Ливерпул :D
  3. Stoichkov
   Stoichkov
   Гледахте ли ни во Америка 94 година ? Тогава мислам дека југославија не игра(не сум сигурен) ...и сум говорил со С'рби,Х'рвати и т.н. сите са навивали за нас...После ние навивахме за Х'рватија со Шукер,Бобан...
  4. Stoichkov
   Stoichkov
   Гледахте ли ни во Америка 94 година ? Тогава мислам дека југославија не игра(не сум сигурен) ...и сум говорил со С'рби,Х'рвати и т.н. сите са навивали за нас...После ние навивахме за Х'рватија со Шукер,Бобан...
  5. Stoichkov
   Stoichkov
   За Спартак Варна,ЦСКА :) Па и за Барса,Ајакс,Ман јунајтед...Ултрас бех на Спартак,но веке сум стар и сум нормален фен,седам мирно,но некој п'т като се напија пак правја глупости ...Миналата година ф'рлихме колелото на едно дете по страничниот судија ,он беше во шок :tv:
   Иначе секој Блгарин(фен) е гледал Барса со Бог Христо Стоичков ,мислам дека ти е јасно :)
   П.С. Геогри Хаджи и тој сигурно е на рожденниот ден ,со мамалига во р'це :pos2:
  6. Stoichkov
   Stoichkov
   Стоичков днеска има рожден ден,с Марадона и Ромарио пијат ракија в Барса :pos2:
  7. Мартин`
   Мартин`
   Њаб уште ли ти кантер играш, кога ќе те преслушам ? :))
  8. Matrix23
   Matrix23
   Ајде креирај. :)
  9. SanIker
   SanIker
   lepi de ukluci se na msn ako mozis. da te prasam za pes nesto.
  10. Mr.White
   Mr.White
   гледам играш ПЕС па да те прашам нешто,кој пач треба да го симнам за да имам Чемпионшип лига ако сакаш прати ми линк
   моменталнио ја спуштам играта
  11. Mason_Petrarka
   Mason_Petrarka
   неможам да почнам... ме заебава нешто то Switch шо е... неможам да го изберам Master League 1... а ако мислиш општо дали играм тогаш... да! :D
  12. bRutal savaGe
   bRutal savaGe
   па во постот требаше да процениш.
   да, многу јасно
  13. Toneh
   Toneh
   Треба да инсталирам првин, хех, ама ќе видиме :))
  14. Mr.47
   Mr.47
   Не се глеа под името? Или сум го тргнал? нема везе, еве ти laze_hitman@ ho.....
  15. Stoichkov
   Stoichkov
   Големи играчи имаше тогава на Балканите,старата школа,м'же... Во Америка кога Бог Христо стана голмајстор ,игра цело п'рвенство на инжекции .
   Цела Испанија разбра шо е -"мајка ти да еба"...судиите проговориха Блгарски хахаха Изрод беше !
   Во едно негово интервју говореше,дека во началото са се тепали на тренировки со другите от Барса,за респект и т.н.
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  З

  Спорт,Компјутери,Тренинг и тн.

  Потпис

  [​IMG]