Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
3 септември 2008
Мислења
24
Поени од реакции
2
Pepe доби 10 натпревари казна за нешто слично.
Баш ме интересира колку ке добие овој, со оглед на тоа дека направи два старта и ја предизвика публиката.
 

CIL

Член од
21 август 2008
Мислења
750
Поени од реакции
55
Pepe доби 10 натпревари казна за нешто слично.
Баш ме интересира колку ке добие овој, со оглед на тоа дека направи два старта и ја предизвика публиката.
Стартот на Пепе беше 10 пати полош од овој според мене. Пепе буквално го тепаше противничкиот играч, најнеспортски потег што сум видел.
 
Член од
27 ноември 2008
Мислења
402
Поени од реакции
88
Стартот на Пепе беше 10 пати полош од овој според мене. Пепе буквално го тепаше противничкиот играч, најнеспортски потег што сум видел.
едниствената разлика е што пепе не го напраи тоа како пичкава(не заслужува да го споменам) ако веке сакаш да повредиш некој постапи машки
 
Член од
14 август 2008
Мислења
2.441
Поени од реакции
1.012
значи и лол ...

повторно лол ( ова со таблетките изгледа е тоа ) повторно лол

за паметен колку толку од тебе немам побарано памет - додуша не те ни знам така да .. твој проблем

аман бре што фудбалски фан ќе беше кога на прекрсаен играч му посакуваш копачка во челото - повторно лол оти само за такво си

за таблетките заокруживме ...

не пишувај на темава повеќе !
Ти треба тебе таблета за разбирливо и кохерентно изразување, остај се ти од мојте таблети.

ПС. Ова не е РвП фен клуб, ова е Арсенал фен клуб. А РвП е добар фудбалер, ама китка за мирисање не е, и го покажал тоа не еднаш во својата кариера.
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
твојот е овој бре ??

море каква форка си му направил :vozbud:
Helex - дали треба да го читирам и да продолжам со непрофитабилна дискусија ... или само да го поздравам срдечно и да му кажам збогум ...

човеку немаш заслужено за моето внимание - немој погрешно да ме разбереш ...

доста и не го дрви ! преку глава ми е од ваквите ... а не посебно да ме убедуваш за мене , знам оние кои ме познаваат знаат .. а ти дај не замарај плс - однапред ти благодарам ( п.с твојот sonne )
 

gooner4life

Arsenal-Maniak
Член од
11 јули 2008
Мислења
7.037
Поени од реакции
1.567
http://www.arsenal.com/news/news-archive/eduardo-s-suspension-is-annulled-by-uefa конечно една добра вест банот на Едуардо од лига на шампиони е поништен од страна на Уефа за подетални информации имате на линкот :nesum::helou:
Редно беше добра Вест!!!! :pipi:
Ајде сега да го стави прва постава следниов меч и да ги напуни .. едно хет трикче како за награда кон правилната одлука :helou:
 
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.228
Поени од реакции
28
АЛИСЕР УСМАНОВ ИМА 5.5 БИЛИОНИ...ЅВЕР Е ЧОЕКОТ...хХАХАХАА МОЖЕБИ ОВА СИТЕ ВЕ НЕРВИРА АЛИ ЈАС САКАМ ДА ДАДЕ ЧОВЕКОТ ЕДНО 50 МИЛИОНИ ДА НАПРАИМЕ ЈАКО ТИМЧЕ И ДА ГИ ГАЗИМЕ СИТЕ...КАКО ЗА ПОЧЕТОК ЛУИС ФАБИАНО,ВАН ДЕР ВАРТ И АКИНФЕЕВ....
 
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.830
Поени од реакции
490
АЛИСЕР УСМАНОВ ИМА 5.5 БИЛИОНИ...ЅВЕР Е ЧОЕКОТ...хХАХАХАА МОЖЕБИ ОВА СИТЕ ВЕ НЕРВИРА АЛИ ЈАС САКАМ ДА ДАДЕ ЧОВЕКОТ ЕДНО 50 МИЛИОНИ ДА НАПРАИМЕ ЈАКО ТИМЧЕ И ДА ГИ ГАЗИМЕ СИТЕ...КАКО ЗА ПОЧЕТОК ЛУИС ФАБИАНО,ВАН ДЕР ВАРТ И АКИНФЕЕВ....
Повеќе би сакал Гигнач, Сисоко од јуве и друго не ни треба :D
 
Член од
7 јули 2009
Мислења
1.228
Поени од реакции
28
Акинфеев,Клиши,Сања,Галас,Вермален,Ван дер Варт,Фабрегас,Насри,Аршавин,Ван Перси,Фабиано

Росицки,Едуардо,Бендтнер,Сонг,Силвестре,Алмуниа,Денилсон клупа...

Брат може и тие само нека дојдат..

Вака ке имаме клупа и повеке мотив за борба за првиот тим...А не Алмунија глуми нешто...Подобро Фабиански да брани..
 

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.408
Поени од реакции
6.028
Савин која геј слика ја имаш ставено. Како прво Венгер вика доколку налекуваме на челзи или шити дека тој ке си оди.Ако тој ке си оди 50% од играчите ке си одат меѓу кои најверојатно ке е и Цеск.
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom