Helex
Поени од реакции
1.012

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • S
  prijatele so naprai :) so kola zema :) ???
  Helex
  Helex
  ништо, се изјалови таа работа, како што се изјалови завршувањето на факултетот. ќе се причека уште неколку месеци минимум :( во меѓувреме го подвознувам фамилијарниот Пасат (од `96та :Р )
  S
  да не пишам мислење џабе...франкфурт мафија е организирана криминална група која шверцува и продава дрога во германија и австрија...некои фатија некое евро ама и турски,ерменски ку*ци у затвор али не е важно-сега проблемот е што се поголем дел од таа дрога ќе ја пласираат во Македонија,а тоа е уништување млади животи,товар на здравствен систем..уствари јасно ти е.
  с чудаах кој е тоа хелекс... ама коа кажа оти си на докторски студии.. право накај тебе ме откара... ако памтиш заедно одааме на теретана тоа лето (2008) ... ае појке на привате месџес
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom