sonne
Поени од реакции
123

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • sonne, како си? Да те поздравам јас. Ги гледав твојте филмој пак пред некој ден.
  Работиш на нешто ново? :)
  T
  I follow. Така да си знааш.

  у потпису, ДБК.
  Среќни празници брат, се’ најдобро, па здравје во новава година и да се видиме. :)
  Имав планој за да се запишам на режија, сериозно имав! Ама отидов по поинаков пат, засега, се запишав на економски факултет смер е-бизнис, па според моите амбиции, планирам понатака во животов да учам за режисер.
  Работиш ти на нешто ново? Сакам да слушнам :)
  Скопје на факултет, студентски живот почна, засега е океј :)./
  Инаку изгледав све можно на тим бартон, шо мислење имаш за него? според мене е гениј.
  Не сум во Македонија, сеуште лутам по овој свет, ќе ти кажам кога ќе си дојдам? Поздрав
  Во понеделник правиме Струмичка кајгана собиранка.
  Дали си заинтересиран ?

  Поздрав :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom