Фан Клуб: Арсенал

Статус
Затворена за нови мислења.
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.865
Поени од реакции
23.198
Aбе не тропајте, немал да излезе на Хајбери, пфф тоа македонска трета лига е и ке го тепаат. Ко што је моја кева робот.

БТВ за стартот не го оправдувам многу педерски, можда се имале закарано уште кога беше овој у Арсенал.

А за прославувањето на голот му го оправдувам понашањето тотално
 
Член од
13 август 2009
Мислења
9.538
Поени од реакции
5.768
Aбе не тропајте, немал да излезе на Хајбери, пфф тоа македонска трета лига е и ке го тепаат. Ко што је моја кева робот.

БТВ за стартот не го оправдувам многу педерски, можда се имале закарано уште кога беше овој у Арсенал.

А за прославувањето на голот му го оправдувам понашањето тотално
Луге кои не знаат основни работи, не заслужуваат да пишуваат тука !

Фала!
 

_The Great_

Il Genio
Член од
18 јуни 2008
Мислења
5.955
Поени од реакции
3.318
Aбе не тропајте, немал да излезе на Хајбери, пфф тоа македонска трета лига е и ке го тепаат. Ко што је моја кева робот.

БТВ за стартот не го оправдувам многу педерски, можда се имале закарано уште кога беше овој у Арсенал.

А за прославувањето на голот му го оправдувам понашањето тотално
Марли дај средисе молимте... :pos:
 
Член од
30 јануари 2008
Мислења
13.865
Поени од реакции
23.198
Па не кажвај ! Ако не пратиш ?! Нели тоа е логично ?!:baeh:
Ти знаеш да читаш ??

Напишав не пратим МНОГУ англиско, а дискусијата беше за утакмицата денес која ја гледав и форумов е јавен, можем да си пишем мислење каде сакам и кога сакам. Логично нели ???
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
Deca, aj smirete hormoni... Adebajor i ona sto toj go napravi prakticno ni ne bea tema na mojot post, tuku sakav da potsetam deka RvP znae da igra dosta prljavo, i megjudrugo, toa e edna od pricinite sto nikogas ne mi bil megju poomilenite igraci...
лол деца ... ххх


ова се случи изгледа што РвП е „прлјав“ играч ... а го гледаш дека се пули долу и цапа ??
знаел да игра во сезоната 2005 / 2006 со џонатан спектор или лани со томи соренсен ??

како и да е сигурно стартото на адебајор не ти беше тема на дискусија а дека си заслужува ти беше .. хмм страшна работа се малите розовки таблетки ...

детенцето во логорот : -...чичо Хитлер утре ќе полнам девет ... :vozbud:
Долфи : ... ќе видеме , ќе видеме ...

таква работа и ова
 

Kostic

Sadio smokve oko Tadz Mahala
Член од
31 јули 2009
Мислења
9.856
Поени од реакции
5.611
[zEUs];2913218 напиша:
Мој тип за денеска е 2-4

Не знам... ама мислим дека ќе биде таков натпревар со многу голоој, отворен и убав за гледање.

:tv:
Стави ги обратно бројките
 
Член од
14 август 2008
Мислења
2.441
Поени од реакции
1.012
лол деца ... ххх
кој к** значи ова?

ова се случи изгледа што РвП е „прлјав“ играч ... а го гледаш дека се пули долу и цапа ??
знаел да игра во сезоната 2005 / 2006 со џонатан спектор или лани со томи соренсен ??
??? среди си ги речениците

како и да е сигурно стартото на адебајор не ти беше тема на дискусија а дека си заслужува ти беше
Не, она што го мислев го напишав. Да мислев дека си заслужува, ќе го напишев тоа. Дали Адебајор го мислел тоа - не сум Адебајор, не знам. Не мисли дека си доволно паметен да ми бараш “задни намери“ и скриени значења во моите постови, посебно кога такво нешто ни нема.

А не дека РвП во својата кариера немал стартови кои не заслужувале да добие копачка во глава (и не дека би го оправдал тоа - си има судија, си има картони), но овој конкретно не беше... до толку.

хмм страшна работа се малите розовки таблетки ...
Кои, Хелекс? Не, воопшто. Баш би ги препорачал на некои од дискутантите тука.
 

sonne

војвода
Член од
26 мај 2006
Мислења
2.664
Поени од реакции
123
кој к** значи ова?

??? среди си ги речениците

Не, она што го мислев го напишав. Да мислев дека си заслужува, ќе го напишев тоа. Дали Адебајор го мислел тоа - не сум Адебајор, не знам. Не мисли дека си доволно паметен да ми бараш “задни намери“ и скриени значења во моите постови, посебно кога такво нешто ни нема.

А не дека РвП во својата кариера немал стартови кои не заслужувале да добие копачка во глава (и не дека би го оправдал тоа - си има судија, си има картони), но овој конкретно не беше... до толку.

Кои, Хелекс? Не, воопшто. Баш би ги препорачал на некои од дискутантите тука.
значи и лол ...

повторно лол ( ова со таблетките изгледа е тоа ) повторно лол

за паметен колку толку од тебе немам побарано памет - додуша не те ни знам така да .. твој проблем

аман бре што фудбалски фан ќе беше кога на прекрсаен играч му посакуваш копачка во челото - повторно лол оти само за такво си

за таблетките заокруживме ...

не пишувај на темава повеќе !
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom