Секс за време на менструација?

Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Каков секс за време на циклус бе луѓе ... Абе јас прв ден сум ко камион да ме прегазил, болки ненормални, втор и трет се осеќам ко Вардар да извира од мене, па која би имала желба за секс тогаш? :confused:
Не е кај сите исто нормално, но треба нимфоман да бидеш па да си за секс тогаш, не знам.
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Зависи на кој колку му трае. Некој кој има по недела дена или повеќе не знам дали ќе му се чека :D
Е добро де постојат и други начини на задоволување на машкото :)
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Иако повеќето кажуваат дека било премногу гадно но секој со своето искуство не дека е тоа нешто како колење свињи и сл. па да има толку крв и сл. Нормално пречи миризбата сепак зависи до личностите. Јас лично не сум имал однос ниту пак сум побарал да имам бидејќи сепак некој ден може да се почека ништо не е страшно бидејќи знам да се воздржам и не е крај на свет ако немаш однос неколку дена. Но моја другарка имала однос за време на тоа и според нејзиното кажување мене и не ми изгледа до толку гадно како што повеќето знаат да го направат ко џоа да имало колење...
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.505
Поени од реакции
33.664
Иако повеќето кажуваат дека било премногу гадно но секој со своето искуство не дека е тоа нешто како колење свињи и сл. па да има толку крв и сл. Нормално пречи миризбата сепак зависи до личностите. Јас лично не сум имал однос ниту пак сум побарал да имам бидејќи сепак некој ден може да се почека ништо не е страшно бидејќи знам да се воздржам и не е крај на свет ако немаш однос неколку дена. Но моја другарка имала однос за време на тоа и според нејзиното кажување мене и не ми изгледа до толку гадно како што повеќето знаат да го направат ко џоа да имало колење...

Aко слушаш други луѓе, као „другарка ти кажувала било џоа колење..“ шо ебеш? Нека ти каже некој другар како е..
 

Kajgana Shop

На врв Bottom