Srcee
Поени од реакции
3.496

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • P
  Грешка : D Вера у рамстор : D hahhaaaa
  Рамо у веро де haha
  Srcee
  Srcee
  Од кај да знам, ваљда заљубена сум била коај сум го правела акунтот :D
  P
  parvati
  A ск не си?
  И ја сам заљубен па не сам срце : D
  Шааааааааалу се шааааааалу : haha
  Srcee
  Srcee
  Сум и сега :)
  Кај отиде Карен? :/
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Psyside и Pluh
  Psyside
  Psyside
  Imase ti top sliki u galerijata od nea, ke vidis koi se imam lajkovi stavano :D
  Srcee
  Srcee
  Го забранија ова jeee! Aj rip na avatarite so Karen. Psyside, ozbilno za avatarott??
  Psyside
  Psyside
  Па ако си фан на Џек, има многу добри аватари, во кои се познава дека е он, не некоја рандом фигура :D

  Иначе и овој си е добар, интересен е...
  ептен јако ми е коче лајкнуваш ствари од темата како што си гледаш, ме навраќаш ептен. при крај си а? :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Srcee
  Srcee
  Srcee
  Хахах да ама кога ви ги читам дискусииве, ептен ми е мака што не можам да учествувам со шпекулации. Уште една епизода имам, за некоја минута ќе ја пуштам, финалето :)
  Кажи ми, ако сакаш:), профил име на Гудридс за да те додадам? Постојано барам пријатели со саглам ривјиуа зошто ми е смачено од високи рејтинзи што не држат вода и следствено на тоа губење време на книги кои не вредат да се прочитаат. Толку многу книги, толку малку време...:)
  The Reader ја прочитав во една ноќ.
  Филмот дали си го гледала? Исто фантастичен. :)
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Srcee
  Srcee
  Srcee
  I mene mnogu mi se dopadna :)
  Ne, go nemam gledano filmot, ama vo plan mi e.
  И ти ли најде да им докажуваш на саншајн и плавоока ? :D
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Srcee
  Srcee
  Srcee
  Izgleda dzabe :)
  khz777
  khz777
  Нема шанси тие да родат :D тоа е Sci-Fi за нив мора да има 1000 евра плата .
  Сега праев муабет со газдава тоа бил некој пријател негов со огромен виљушкар на 3 делови ја однесле ... исто имале по пат земја и мост за поминување ама со дебели даски ставале пред него и полека успеале
  Srcee
  Srcee
  Ok, fala
  Ne te zaborajv , i bas se cudev kaj e gazdava moj ovie denovi , go nema da dojde na karanje i plata nemam zemeno pa go baram na mob ne e dostapen i se logiram na fb gleam deckoto slukan vo Moskva na plostad so zena mu
  Kaj da e ke se vrati i ke prasam ;)
  Едно прашање колку да не влегувам во соодветната тема:
  Има шанси втората книга од ASOIAF да ми расипе некои работи од четврта сезона од GoT? Гледам многу рано уфрлија некои елементи, на пример Џоџен и Мира, а планирам книгите да ги читам дури откако ќе поминат настаните во серијата.
  VLJ
  VLJ
  Океј, фала. Ај уште едно прашање. Дали темата за книгите е мрачна и полна со спојлери уште од првата страна, или може некој да прочита некое мислење, ако тој некој ја има прочитано A Clash of Kings до пола?
  Srcee
  Srcee
  Епа вака, на третата страна се спомнува нешто од A Feast for Crows, ама не е тоа спојлер пошто и ја не знам на што мисли членот. До 5тата страна можеш безбедно да читаш (сосе 5тата). После тоа веќе почнуваат дискусиите за понатамошните книги. Али немај преголеми очекувања, поголем дел од постовите (барем на почетокот) е за преводот на книгите на македонски.
  VLJ
  VLJ
  Петта страна it is. Фала ти многу :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom