Секс за време на менструација?

Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Мали се шансите за тоа, ама пак големи се за добивање полово преносливи болести.
 
D

Deleted member 95595

Гостин
Mnogu pati sum imal seks so zena mi za vreme na menstruacija i toa bez kondom i od moeto iskustvo mozam da kazam deka za vreme na menstruacija, za zenite predstavuva ogromno zadovolstvo, kako nervite da im so pojacani, a za mashkite? Ako ne se grozite, nema da imate nikakov drug problem zatoa shto stvarno znae da bide "krvava" rabotata. :)
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Пишуваш како да си имал со 100 жени. Кај секоја е различно. На некоја во тие денови не и се прави ништо, а друга пак мисли само на тоа. Мене во тие денови уште да ме избрка од собата.
Плус послатко кога ќе има мала пауза од 4-5 дена, па после во напад. Има и други денови за надокнада. :D
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Престанете да пишувате глупости како на жените им било најјако тогаш да имаат секс. Па и претставувало огромно задоволство.
Не, не им е.
На оние со болки, ама уопште не им е дојдено до тоа. Другите, оние среќните без болки, не се чувствуваат најсекси тогаш, ипак имаш мртво ткиво што излегува од тебе. Би рекла дека се многу ретки оние на кои не им смета.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
Другите, оние среќните без болки, не се чувствуваат најсекси тогаш, ипак имаш мртво ткиво што излегува од тебе
Тоа е проблемот, речиси сите мажи мислат дека само крв искача тие денови а не секакви делови од матката, крв е само мал процент, но добро. Мислам дека да знаат што точно искача, нема ни да помислат да го пикаат тогаш :icon_mrgr:
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Тоа е проблемот, речиси сите мажи мислат дека само крв искача тие денови а не секакви делови од матката, крв е само мал процент, но добро. Мислам дека да знаат што точно искача, нема ни да помислат да го пикаат тогаш :icon_mrgr:
Ако не се лажам, крв е само едно 15-20 проценти.
И да знаат може не би им сметало на некои, али сепак, зборувам за она што иам слушано од девојки и како го гледаат тој период за секс. :D
 
Член од
12 февруари 2014
Мислења
7.735
Поени од реакции
24.383
Пенетрирај ми нежно додека се распаѓам одвнатре, ментално и буквално. :D
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Kajgana Shop

На врв Bottom