Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
13 март 2009
Мислења
1.968
Поени од реакции
1.868
Можно е да се најде програма за Сони Ериксон за мерење измината далечина(одење или трчање)
 

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
Хахаха, колку луѓе само го бараат да знаеш. Значи за widget-от со саат и временска прогноза од SGS 2 сеуште нема порт ама пак како алтернатива може да си ги симнеш beautiful widgets или goweather од андроид маркет, имаат многу слични виџети со SGS 2.



 
Член од
25 ноември 2010
Мислења
55
Поени од реакции
27
;) ги симнав beautiful widgets има слични како кај сгс 2 ... се тешам со нив некако :)...​
 

shutrak

opsenar
Член од
3 јуни 2011
Мислења
36.939
Поени од реакции
29.835
modot neka ne mi zameri ., ama u pzdm., po blesav idiot od telefon ., samsung s 5260 ., i toa vo rezhim na rabota za wifi nemam videno., prikluchi dodadi odzemi ., im nema kraj ., znae li nekoj poednostaven pristap., kaj ovoj model za wifi-to., .uzhaassssssss:mad:
 
Член од
4 февруари 2009
Мислења
3.745
Поени од реакции
1.847
Значи не се разборам многу во мобилниве, ми треба мобилен со андроид ОС, цена некаде околу 5-6 илјади.. Модел?
 
Член од
28 септември 2011
Мислења
6
Поени од реакции
2
Имам ајфон 3гс се полни добро кога е во штекер,но не се полни и не го препознава кога е на pc, што значи неможам да правам многу работи кои телефонот ги нуди,засега само го полнам и го користам така и незнам што може да биде одговор на ова? сум гледал на нет нема никакво решение.ме интересира дали некој има одговор за овој мој проблем? благодарам
 

DimceY

Jimmy
Член од
20 ноември 2007
Мислења
5.734
Поени од реакции
5.419
Garmin на Nokia N97.. дали работи океј и како можам да го инсталирам.
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
10.341
Поени од реакции
3.846
Другиве да дури и поефтино ама леѓен за 5-6К ноу веј
Епа добро, но и зависи во каква состојба е. од 6к до 7500 ден се наоѓа јас мислам.
--- надополнето: Sep 28, 2011 10:10 PM ---
Имам ајфон 3гс се полни добро кога е во штекер,но не се полни и не го препознава кога е на pc, што значи неможам да правам многу работи кои телефонот ги нуди,засега само го полнам и го користам така и незнам што може да биде одговор на ова? сум гледал на нет нема никакво решение.ме интересира дали некој има одговор за овој мој проблем? благодарам
Можно е и усб портовите на компјутерот да ти заебаваат. Пробај на друг компјутер дали ќе прави така.
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
Имам ајфон 3гс се полни добро кога е во штекер,но не се полни и не го препознава кога е на pc, што значи неможам да правам многу работи кои телефонот ги нуди,засега само го полнам и го користам така и незнам што може да биде одговор на ова? сум гледал на нет нема никакво решение.ме интересира дали некој има одговор за овој мој проблем? благодарам
Инсталирај iTunes и ќе почне да ти се полни и преку компјутер.
--- надополнето: Sep 29, 2011 9:43 AM ---
Garmin на Nokia N97.. дали работи океј и како можам да го инсталирам.
екстра, еве ти линк.
 

merlin

Мадридистика...
Член од
29 јуни 2006
Мислења
543
Поени од реакции
119
Има некој Samsung Galaxy Ace, да каже искуство, сакам да го земам ..нО, ова ме буни "320 x 480 pixels, 3.5 inches (~165 ppi pixel density)"
 
Член од
28 септември 2011
Мислења
6
Поени од реакции
2
Епа добро, но и зависи во каква состојба е. од 6к до 7500 ден се наоѓа јас мислам.
--- надополнето: Sep 28, 2011 10:10 PM ---

Можно е и усб портовите на компјутерот да ти заебаваат. Пробај на друг компјутер дали ќе прави така.
Во ред се портовите пошто имам пробано и на друг компјутер и исто е не го препознава :(
--- надополнето: Sep 29, 2011 3:50 PM ---
Инсталирај iTunes и ќе почне да ти се полни и преку компјутер.
--- надополнето: Sep 29, 2011 9:43 AM ---

екстра, еве ти линк.
Имам инсталирано iTunes и пак не сака да се полни,не го препознава ниту во itunes ниту во my computer :(
 

scorpio

Александар Македонски
Член од
5 април 2010
Мислења
2
Поени од реакции
0
Bi sakal da se konsultiram,ako nekoj moze da mi pomogne,vo vrska so Mobilniot telefon Sony Erricson w 20 i.Problemot se sostoi vo toa sto go iskluciv istiot i sega ne mozam da go vklucam,odnosno na vklucuvanje samo sveti,trepka ekranot-displejot,a telefonot ne se aktivira.Tel.e pod garancija,megjutoa ako go odnesam vo SERVIS ke go resetiraat i ke izgubam mnogu vazni kontakti,podsetnici...Dali ima nekakvo resenie,kako bi se zacuvale istite,ili da se prenesat na stick ili kompjuter,pa potoa da se resetira?ODNAPRED mnogu Vi BLAGODARAM,na site sto bi mozele da mi pomognete!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom