Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

Член од
6 август 2008
Мислења
646
Поени од реакции
17
Znae li nekoj dali moze da se ispolira ekranot na HTC Touch Diamond ili pak dali postoi moznost da se smeni samiot ekran vo Skopje i kolku bi chinelo toa ?
 

Мистичен

Човек
Член од
23 јануари 2005
Мислења
13.578
Поени од реакции
1.097
Имам заеб со камерата. Кога сакам да ја користам ми вика Camera: Feature Not Supported. Имал некој ваков заеб? На што смрди, на софтверски или хардверски проблем?
 
Член од
2 април 2009
Мислења
73
Поени од реакции
9
На нокиа н95 кај му стои мемориската картица никако неможам да најдам?Најдов...Фала.


Колку пари е 8гб мемориска картица?За нокиа 95?
 

M!K!

supersonic
Член од
6 јули 2009
Мислења
1.224
Поени од реакции
1.966
Јас имам сони ерикссон г502 и батеријата ја испразнив до крај имаше 0% јас намерно играв игра да ми се исклучи телефонот за да можам да го наполнам затоа што ова ми е второ полнење и играјки игра ми заглави и јас незнаев ништо друго па ја извадив батеријата и пак ја ставив и го вклучив полначот и од позади до камерата засвете едно црвено светло и никако нејќе да се вклучи ај помагајте
Готово го направив
 

POS-51

Infinity Driver
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.411
Поени од реакции
444
Здраво имам нокиа 3110 класик и сакам да го абдејтувам софтверот можно ли е тоа на овој телефон ? И ако може да се абдејтува што ќе се промени на телефонот ? Дали со абдејтувањето ќе се промени плеерот за музика ? Можно ли е да се направи некако да биде како на 3120 класик ?
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
981
Поени од реакции
408
Kolku pari e memoriska za LG KC 550, 1 gb?

Imam LG KC 550, simnuvam klipcinja i koga gi stavam na tel. preku pc gi pokazuva kako staveni, a na tel. ne gi dava, do formatot li e i so format na video podrzuva? fala ;)
 

CueBaLL

Schizophrenic
Член од
7 декември 2008
Мислења
1.137
Поени од реакции
34
На нокиа н95 кај му стои мемориската картица никако неможам да најдам?Најдов...Фала.


Колку пари е 8гб мемориска картица?За нокиа 95?
ne znam kaj mu stoi ali ima MicroSD slot a 8gb e 1130den anhoch
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Имам заеб со камерата. Кога сакам да ја користам ми вика Camera: Feature Not Supported. Имал некој ваков заеб? На што смрди, на софтверски или хардверски проблем?
Мистик броу што телефон имаш ? не те пратам у последно време незнам што телефон имаш

Здраво имам нокиа 3110 класик и сакам да го абдејтувам софтверот можно ли е тоа на овој телефон ? И ако може да се абдејтува што ќе се промени на телефонот ? Дали со абдејтувањето ќе се промени плеерот за музика ? Можно ли е да се направи некако да биде како на 3120 класик ?
Немој да правиш апдејт од причина што нема ништо да ти промени ... музик плеер како на 3120 к нема да добиеш со ништо каков што си е тој ќе си биде не се замарај со апдејт
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
981
Поени од реакции
408
Kolku pari e memoriska za LG KC 550, 1 gb?

Imam LG KC 550, simnuvam klipcinja i koga gi stavam na tel. Preku pc gi pokazuva kako staveni, a na tel. Ne gi dava, do formatot li e i so format na video podrzuva? Fala ;)
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Kolku pari e memoriska za LG KC 550, 1 gb?

Imam LG KC 550, simnuvam klipcinja i koga gi stavam na tel. Preku pc gi pokazuva kako staveni, a na tel. Ne gi dava, do formatot li e i so format na video podrzuva? Fala ;)
Цена ти пишав на пп ако одговара контактирај ме

клиповите што формат ти се ?
 
C

CheeEeZ!

Гостин
Има некој нешо апликации за Iphone?
Јас денес најдов нешто ама сакам уште :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom