POS-51
Поени од реакции
444

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Pak cekam gameplay, pred iskacanje da vidam. :D
  70 giga potroseno, uste 30 imam za do 30ti. A igrive po 15 giga gi praat veke..
  #firstworldproblems/
  POS-51
  POS-51
  ја пробав од арена работи со skidrow кракот сега да го процесирам видеото и ќе го аплоудирам
  wot
  wot
  abe ne si igral dead space izglea porano.. pukaj vo race i noze i glava za da zastedis amo.

  Inace lizga brao, ama dobro optimizirana e ipak, na kanta kaj mene 1900 i high bezproblem.
  POS-51
  POS-51
  :) nemam igrano ali se snaogam, inaku za optimizacijata e super
  Ќе можеш да ми оставиш едно видео упатство од јутуб како се Форматира компјутер, поточно за Windows XP оти сакам сега да го форматирам компјутеров, ама незнам точно како се починаше f12 се стегаше при пуштање несе сеќавам како беше, доколку ми помогнеш би ти бил благодарен
  B
  Даунлоадирај...ЦНЦ литература.
  Па глеј сега јас може ги кењам и ќе ги кењам кај сакам, ако не ти се допаѓа не кора да ги читаш или да пишуваш на форумот, си има листа на правила што смее и што не смее да се прави, а натаму не е твоја работа. А инаку јас може ги кењам ама барем не ги јадам а ти ? :)
  јас имам италијански љубовни хитови, како сакаш да ти ги префрлам??? а која е песнтата што ја бараш??
  Преводи а сериите Серанови барав ама нема јас ги спуштам без превод ако најдам че ти кажам,туку кажи ми ти како ги спушташ сериите ќе спуштиш еден пат па дисконект-конект па следниот парт?
  Секако... Еве го профилот на фликр, тука ги имаш сите слики . А еве ја и посебно сликава. Ако имаш некоја слика од твојот мотор прати... од мојот сите се на профилот. позззз.
  потписот другар потписот :) башка смали го, пошо едно кодошење и ке ти го бришат..поздрав
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom