Потребна ви е помош околу мобилни? Пишете тука!

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.394
Поени од реакции
2.431
На крај ќе си купам Huawei и да не се карате :eek::cool:
 
Член од
11 април 2012
Мислења
4.289
Поени од реакции
4.694
Kako sakaš....sum gi probal site telefoni osven Ajfon.......mobilen imam 19 godini, pa....
Пак ќе ти кажам не те разбирам со аргументите 19 години имам телефон ми пиша. Дали ти личам на 8мо одделенче кое ќе се исплаши од тој податок?
Иначе ете за разлика од тебе сум поминал и Нокиа и Самсунг и apple и кинески.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Ептен лош избор, ама ај и тој во 2018 година мора некој да го купи.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 

Mondonico

ВАР експерт
Член од
15 јануари 2013
Мислења
10.057
Поени од реакции
17.751
Samsung Galaxy J7 2017 или Huawei Mate 10 Lite?

Се мислам меѓу овие два телефони, може некој да сподели мислење или сопствено искуство?
 
Член од
13 октомври 2017
Мислења
6
Поени од реакции
0
Zdravo, mi padna telefonot (huawei p9 lite mini) i pukna stakloto..... Dali ke ima problemi vo natamosnoto rabotenje ili ne e strasno? Nekako svetka koga ke se stisne na liniite
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.098
Поени од реакции
1.885
Zdravo, mi padna telefonot (huawei p9 lite mini) i pukna stakloto..... Dali ke ima problemi vo natamosnoto rabotenje ili ne e strasno? Nekako svetka koga ke se stisne na liniite
Немаш мака може само да го докршиш или ако го стиснеш појако да останат флеки
Како и да е се менува комплетен екран со тач и не е скапо околу 2000 ден
 

RaZ-R

Артилерец
Член од
8 ноември 2009
Мислења
3.394
Поени од реакции
2.431
Дечки дали и на други модели на Самсунг освен с7 еџ се појавуваат тие розеви линии на екранот?
 
Член од
23 октомври 2018
Мислења
2
Поени од реакции
0
Zdravo, imam samsung j5 2017 go skrsiv ekranot prasav po mobilari no ledikom e najeftino 2000 denari e samo ekran dali ima nekoj zadovolen bidejki slusnav nekoj losi muabeti za niv.
 
A

Avenger99

Гостин
Дечки дали и на други модели на Самсунг освен с7 еџ се појавуваат тие розеви линии на екранот?
Прашуваш за флегшип телефони? Мислам дека S8 и S9 немаат проблем со нив, иначе користам S9+ и немам таков проблем, пред тоа S7 Edge и уште се користи од страна на сестра ми, значи повеќе од 2 години и ми се нема појавено розева линија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom