Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
23 август 2010
Мислења
37.933
Поени од реакции
106.197
Не е за смеење работава ама многу луда замисла, култна легенда да станеле и да се пренесувале од генерација на генерација :pos: :pos:
Сите шо гласавте за сдс да ве фати најтежок вид на пролив, на јавно место пред луѓе шо ги знаете цел живот. Да се испосрате и со тоа да станете култна легенда која ќе се пренесува од генерација на генерација.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.762
Поени од реакции
34.285
Клетвата е инспирирана од вистинска случка во далечната 2003 год. До ден денес го заебаваме батето за кафеавата флека со големина на тениско топче. :pos:
 
Член од
15 јануари 2020
Мислења
466
Поени од реакции
1.456
Не беше за Челзи за Торес беше. Типично како што секое женско првпат почнува да прати фудбал.

Ја во женска одбојка навивам за сите.
Јас кога бев за Челзи Торес беше најпцуен играч во мојот живот :D Малце непознати факти.
Како му караше, ах да ми го закачиш вгаз?
IMG_5871.jpeg
 

Kajgana Shop

На врв Bottom