Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
23 август 2010
Мислења
38.168
Поени од реакции
107.663
Не е за смеење работава ама многу луда замисла, култна легенда да станеле и да се пренесувале од генерација на генерација :pos: :pos:
Сите шо гласавте за сдс да ве фати најтежок вид на пролив, на јавно место пред луѓе шо ги знаете цел живот. Да се испосрате и со тоа да станете култна легенда која ќе се пренесува од генерација на генерација.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.970
Поени од реакции
35.614
Клетвата е инспирирана од вистинска случка во далечната 2003 год. До ден денес го заебаваме батето за кафеавата флека со големина на тениско топче. :pos:
 
Член од
15 јануари 2020
Мислења
472
Поени од реакции
1.490
Не беше за Челзи за Торес беше. Типично како што секое женско првпат почнува да прати фудбал.

Ја во женска одбојка навивам за сите.
Јас кога бев за Челзи Торес беше најпцуен играч во мојот живот :D Малце непознати факти.
Како му караше, ах да ми го закачиш вгаз?
IMG_5871.jpeg
 
Член од
30 јуни 2020
Мислења
2.442
Поени од реакции
9.181
Хоуп и "кларинет" имам ако сакаш ... ;)
Не стигаш далеку брат со вакви репликииииииииииииииииииииии :D

Јас го мислев профи играч, тој уште во пубертет... ех, младост.
 

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.438
Поени од реакции
9.345
Хоуп и "кларинет" имам ако сакаш ... ;)
Па кога си ставил слика од себе нема што да се лутиш, башка мене и Парва ме насмеа не ти се смеам тебе. И смешно е што да правам. Кларинетот со здравје да си го користиш, нека не ти зафаќа само прашини...
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.557
Поени од реакции
9.117
Па кога си ставил слика од себе нема што да се лутиш, башка мене и Парва ме насмеа не ти се смеам тебе. И смешно е што да правам. Кларинетот со здравје да си го користиш, нека не ти зафаќа само прашини...
Не ти се лутам...Срце си ти. Ај сега стави ти твоја слика да те видиме колку си убава нема ваљда да ти се смеат ко на мене нели? :cool:
 
Последно уредено:

Хоуп

ümid edirəm
Член од
13 април 2012
Мислења
2.438
Поени од реакции
9.345
Не ти се лутам...Срце си ти. Ај сега стави ти твоја слика да те видиме колку си убава нема ваљда да ти се смеат ко на мене нели? :cool:
Не можам од жал. Ќе се заљубиш и ќе страдаш.
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.557
Поени од реакции
9.117
Не можам од жал. Ќе се заљубиш и ќе страдаш.
Може некој друг ќе се заљуби у тебе од каде тоа дека баш јас би се заљубил? Мене ми се чини дека си неодлучна која слика да ни ја покажеш дека сите ти се убави нели?
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.762
Поени од реакции
9.559
Може некој друг ќе се заљуби у тебе од каде тоа дека баш јас би се заљубил? Мене ми се чини дека си неодлучна која слика да ни ја покажеш дека сите ти се убави нели?
Samo me zanima dali soprugot nejzin znae sto pisuva na soc. mrezi;)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom