Пост на кој сте се изнасмеале

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
14.232
Поени од реакции
31.118
Абе една работа повлекува друга од рим џоб па пегинг па малце cuckold со кумот, за на крај да се разбудиш со двајца црнци у focus on him сцена. А римџобање е права ствар ама не ми се депилира чмар.
:icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol: :icon_lol:
 
Член од
8 мај 2013
Мислења
8.774
Поени од реакции
28.508
тоа од сам старт се осеќа, уште во рана фаза, доколку реагира со нелагдност при вметнување на прст у гз во жарот на борбата, јасно е дека од таква жена нема што да бара домаќин човек. :icon_lol:
Ме умре да си ебеш векот :ROFLMAO:
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
26.961
Поени од реакции
50.623
Тоа се тие факинг парадокси-Кано кој има факинг милиони на сметката брани обични факинг службеници а ја кој сум на факинг дното на општествената и друштвена скала стојам позади факинг Новак а треба да ми се поблиски тие факинг службеници кои тој факинг наводно ги брани од се срце...:coffee:
:pos:
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.521
Поени од реакции
9.969
:ROFLMAO:

Мислам дека не ја разбирате некои овде заебанцијата со црнците. Не се работи општо за црнците, него за црнци голмани. Се уште се нема родено класа црнец голман али никад не се знае, можда ќе посведочиме и на таков настан у скора иднина. Секој што ќе го спомне Дида нека се изгуби од муабетов во вид на прдеж.
Здивот му смрди преку слика.
 
Член од
28 септември 2012
Мислења
9.050
Поени од реакции
24.927

Filip Telford

иначе?
Член од
20 јули 2020
Мислења
5.846
Поени од реакции
37.135
У темата Блам држава имаш вакво инфо кое само по себе е смешно и без деталното објаснување со тоталниот заклучок на крај.Сигурно склучиле договор со некоја каурска фирма од Стајковци, некој локален маркет. Нормално газдата не испоштувал што е договорено, им рекол на продавачките да им убутаат таан алва што му останала непродадена од Бадник, надополнето со Бони Топ, Плежер наполитанки и Премиер чоколадни барови од 10 денари, наместо Линдит и Фереро Рошер чоколади.

Ги закрпил по милијарда евра од пакетче, се смее на тужбата, 10/10 пак би го направил истото. Воли.
Заруменио се од смеха, грокче, дошло му зло.
 

Filip Telford

иначе?
Член од
20 јули 2020
Мислења
5.846
Поени од реакции
37.135
Забораил и пакетче Локум да им стави, оние од 10 денара што се мали у такви хартиени кутивчиња со језива и старовремска слика од ружа, турско ѓезве и кафе во него. Локум aка Ратлук, најглупо благо во историјата на човештвото. Од гробишта на гробишта се појавува и постои доека не ја изгуби сопствената трага во темен дел од плакарот. До следната Задушница кога магично се појавува заедно со останатите рандом евтини курципалци што никој нормален човек не знае кај стојат у продавница.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
13.287
Поени од реакции
7.056
Забораил и пакетче Локум да им стави, оние од 10 денара што се мали у такви хартиени кутивчиња со језива и старовремска слика од ружа, турско ѓезве и кафе во него. Локум aка Ратлук, најглупо благо во историјата на човештвото. Од гробишта на гробишта се појавува и постои доека не ја изгуби сопствената трага во темен дел од плакарот. До следната Задушница кога магично се појавува заедно со останатите рандом евтини курципалци што никој нормален човек не знае кај стојат у продавница.
Надвор од темата, но ти очигледно не си пробал Крушевски локум..прекрасно убав, сакаш со ореви, аронија, малина, кајсија..има многу разни видови на локум..но како што велат, разни луѓе, разни вкусови.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
4.625
Поени од реакции
15.323
Забораил и пакетче Локум да им стави, оние од 10 денара што се мали у такви хартиени кутивчиња со језива и старовремска слика од ружа, турско ѓезве и кафе во него. Локум aка Ратлук, најглупо благо во историјата на човештвото. Од гробишта на гробишта се појавува и постои доека не ја изгуби сопствената трага во темен дел од плакарот. До следната Задушница кога магично се појавува заедно со останатите рандом евтини курципалци што никој нормален човек не знае кај стојат у продавница.
Извини вака, ама локум со она алвата нема споредба. Локум е бар јадливо и има некаков вкус. :D
 

STEALTH

God is a DJ
Член од
25 ноември 2011
Мислења
10.315
Поени од реакции
13.611
Забораил и пакетче Локум да им стави, оние од 10 денара што се мали у такви хартиени кутивчиња со језива и старовремска слика од ружа, турско ѓезве и кафе во него. .


Џонтра, се да ти е*ам :pos: :pos: :pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom