Пост на кој сте се изнасмеале

курајбер

млад, потентен
Член од
29 јануари 2007
Мислења
13.326
Поени од реакции
25.505
прецизно, концизно и мајсторски срочено.
Дена, ќе те скинеме ние помладиве форумаши не се жали.

Само да немаш гласано за СДС и да не си крме дебело и готово.
 

Zaphod Beeblebrox

Поранешен покул Божино
Член од
7 јуни 2008
Мислења
16.668
Поени од реакции
21.217
Инаку и тука да прашам ова, кај што работам имаме канцеларија у Италија, па еден колега од таму купил карти за финалево у Лондон на 11 јули без да му текне дека на ист ден му е закажана и свадбата.

Па ако некој сака да иде на негово место, црквата е у Комо, Италија (мнг убаво место), и невестата се вика Франческа...
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
4.672
Поени од реакции
6.488
Лелеле овајјј, од ко падна како мал не е и не е исто дете поќе. Море глуп @Трибиани дај малце фокусиран се, излади се в в црква во дворот, види нешто напрај жити се….Од раце испуштен си од ко ме нема :unsure:
:D :D
 

AceCaleb

Деспот на Адот
Член од
31 декември 2007
Мислења
5.400
Поени од реакции
9.645
hahahahaha

Ко бев мал тактика ми беше, оп, туп, јас сум тој и тој.

Убо беше на море, решивме така да бркаме србинки, па и реков на една со мојот јак српски
Из дакле си ...

И ми одговори со уште подобар српски
Из Кавадараца

:pos:
 

Bojan Van Buuren

Колектор
Член од
11 април 2008
Мислења
7.927
Поени од реакции
11.878
Да не му се деси Барселона на Баерн

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
Dryze postrasno e da mu se desi arsenal :). Barsa finasiski krizira, ke se oprai ama vasive decki pri pari sitomasni se :))))), baj d vej, vcera vikendaski bevme do london , prv pat otkako pratam PL i setkam navamy vo okolinata na bivsi hajberi imase povise luge so qpr i chelsi dresovi otkolku crveno beli, a vo nedela e derbito......
Одлична репортажа со осврт на економијата мора да се признае

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk
:zver: :pos::pos::pos:
 

Джонтра Вохохолта

I`m with the fucking FBI
Член од
20 јули 2020
Мислења
3.897
Поени од реакции
26.205

Tyrael

Transhumanist
Член од
21 јуни 2021
Мислења
189
Поени од реакции
325
Седнале 6-7 ќелави џамбази у некој двор, стомаците у офсајд, сомнителна ракија варена во 120 годишен казан во Росоман, сите во бели рамбовки со по некоја жолта дамка на нив, влакништа под мишката дезодорансот бега од нив, и се сликале со толкаво прасе на масата цело мрсно свети на сонцето од милион литри зејтин.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom