Фан Клуб: Интер

Сезона 2023/2024


  • Вкупно гласачи
    58
  • Гласањето е завршено на .
Член од
6 мај 2008
Мислења
1.829
Поени од реакции
487
Мислам дека не ја разбирате некои овде заебанцијата со црнците. Не се работи општо за црнците, него за црнци голмани. Се уште се нема родено класа црнец голман али никад не се знае, можда ќе посведочиме и на таков настан у скора иднина. Секој што ќе го спомне Дида нека се изгуби од муабетов во вид на прдеж.
Менди од Челзи.
 

Marquess

Ербап
Член од
20 јули 2009
Мислења
6.052
Поени од реакции
12.510
Мислам дека не ја разбирате некои овде заебанцијата со црнците. Не се работи општо за црнците, него за црнци голмани. Се уште се нема родено класа црнец голман али никад не се знае, можда ќе посведочиме и на таков настан у скора иднина. Секој што ќе го спомне Дида нека се изгуби од муабетов во вид на прдеж.
Само се надоврзав на заебанцијата на братот погоре за тоа дека Ндомбеле е црнец :)

Sent from my SM-G975U using Tapatalk
 
Член од
14 март 2010
Мислења
16.805
Поени од реакции
15.885
Мислам дека не ја разбирате некои овде заебанцијата со црнците. Не се работи општо за црнците, него за црнци голмани. Се уште се нема родено класа црнец голман али никад не се знае, можда ќе посведочиме и на таков настан у скора иднина. Секој што ќе го спомне Дида нека се изгуби од муабетов во вид на прдеж.
22-48-11-10488745.jpg
 
Член од
6 ноември 2014
Мислења
3.795
Поени од реакции
8.915
Да ни го достави Бепе летово Бремер место Де Фрај и да ни ја дадат титулата у август. Иако за овие од Сасуоло, Скамака/Фратези немам уште мислење, иако се шпекулира доста долго за нив.
 

Трибиани

Ванда Вештерката
Член од
21 јули 2018
Мислења
3.749
Поени од реакции
8.829
Toлку ослабени и ранети ги немаме никогаш начекано....додека ние сме со фулл состав..мора да се торпедираат вечер душманите и низ нос се да му извадиме за толку години што не шлапаа.

Се надевам дека нема да се искршат и ќе бидат спремни за со Аталанта копилињата во Бергамо каде е убедливо најтешка утакмица овај период...ако извадат мадиња таму да победат тогаш нека го даваат скудетото уште сега.
 

faust.mephistopheles

Aga Aganlija
Член од
9 декември 2014
Мислења
720
Поени од реакции
1.535
Да ни го достави Бепе летово Бремер место Де Фрај и да ни ја дадат титулата у август. Иако за овие од Сасуоло, Скамака/Фратези немам уште мислење, иако се шпекулира доста долго за нив.
Scamacca go zapoznav licno na Euro U-21. Igracki e strasen potencijal (cvrst, silen vo duel, tehnicki dobar, moken sut i znae da se postavi likot na pravo mesto vo pravo vreme). Iako mlad, bajagi psihicki zrel mi se vide. Spored mene ovoj igrac za kratok period ke se razvie vo svetska klasa. Scamacca super bi legnal vo ovoj sostav.



Vecer se nadevam ke gi ponizime,iako so bilo kakva pobeda bi bil zadovolen.
 
Последно уредено:

Kajgana Shop

На врв Bottom