Зошто девојките не ги сакат добрите момчиња?

Joshua_Tree

Samo na minuvanje...
Член од
21 март 2010
Мислења
1.304
Поени од реакции
4.651
...и маленко као bad boy нели? :pos::pos::pos:
...таквите типови на мажи,според мене,се "машки курви" и лигловци
...и колку да нема забуни,не постои неосвоива "тврдина",туку само погрешна стратегија за освојување на истата
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.760
Поени од реакции
9.559
Ти ја заеба темата, ти треба да ја вратиш у колосек :)
Врати се уназад неколку страни и ќе видиш кој е виновникот што скршнал....ама ако треба, ајде помагај да ја вратам:P:Dтемата.
 

Joshua_Tree

Samo na minuvanje...
Член од
21 март 2010
Мислења
1.304
Поени од реакции
4.651
Ти ја заеба темата, ти треба да ја вратиш у колосек :)
Автоматски споено мислење:


Нема не освоиви врвови, само некој се качува со хеликоптер, а другите мораат да се пентраат. Одприлика тој е муабетот :)
... тоа што не можеш да го освоиш,ако некогаш успееш во тоа,брзо ќе го изгубиш оти не било за тебе ;)
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.760
Поени од реакции
9.559
Ти ја заеба темата, ти треба да ја вратиш у колосек :)
Автоматски споено мислење:


, а другите мораат да се пентраат.
Некој обожува да се пентра, не оти мора, туку ужива во пентрањето.
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.607
Поени од реакции
26.115
Врати се уназад неколку страни и ќе видиш кој е виновникот што скршнал....ама ако треба, ајде помагај да ја вратам:P:Dтемата.
Добро еве он топик, да резимираме...
Од женските учесници на форумов, дознавме дека претежно дека сите не би сакале лошо момче за маж. Една не го знае Маленко (најверојатно го знае али ајде ќе и простиме што се праи наудрена). и една сака лоши момци ама само за опчекорвење.

Е сега јас не бев тука од почеток на муабетот така да незнам што сметате вие за лошо момче, а што сметате за добро. Според споредбите што ги давате, Маленко е пример за лошо момче. И еве јас терам по таа терминологија :)

Ете се вративме он топик..
 

Joshua_Tree

Samo na minuvanje...
Член од
21 март 2010
Мислења
1.304
Поени од реакции
4.651
Одете бе ебете се, пушете, пијтее.. петок е, земале дискутираат добри момчиња, лоши момчиња. Што луѓе ќе бевте бе.
...а ете те чекавме тдбе да ни кажеш што да правиме
...не заради друго,туку заради тоа што си ни форумски пријател :)
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
18.607
Поени од реакции
26.115
Само петок. Од 10 навечер (22:00) до 11 и 30 мин (23:30)
Чоек па што се дружиш со нас бе, 20 минути од драгоценото време ти отишло. Оди клецај, не не гледај нас.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.760
Поени од реакции
9.559
Добро еве он топик, да резимираме...
Од женските учесници на форумов, дознавме дека претежно дека сите не би сакале лошо момче за маж. Една не го знае Маленко (најверојатно го знае али ајде ќе и простиме што се праи наудрена). и една сака лоши момци ама само за опчекорвење.

Е сега јас не бев тука од почеток на муабетот така да незнам што сметате вие за лошо момче, а што сметате за добро. Според споредбите што ги давате, Маленко е пример за лошо момче. И еве јас терам по таа терминологија :)

Ете се вративме он топик..
Никаде не реков дека е лошо момче, реков дека е малоумен за мои сваќања, значи според мене.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.297
Поени од реакции
78.959
Времето како личен ресурс, е страшно потценето, во нашево секојдневие.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.760
Поени од реакции
9.559
па пасевме, ако ти текнува пред една недела. Зашто ги лажеш луѓево дека не пасевме?
Автоматски споено мислење:


Уште 4 мин.
Пази само дете да не склепаш овака на пијано.
 

Joshua_Tree

Samo na minuvanje...
Член од
21 март 2010
Мислења
1.304
Поени од реакции
4.651
...не знам зошто,но кога морам на вакви мудрости да одговорам доаѓа музичка нумера како одговор :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom