Пост на кој сте се изнасмеале

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
18.366
Поени од реакции
30.480
Abe iskreno da vi kazam jas na vakvi neinteresni postovi i nivnite avtori ni 2ni 3 pukam edna megu zabi niz gaz gi vadi fakti4ki vie neznaete sto e smeno. pozdrav do vas i vasite doma

4@0

Mi40
 
Г

Господ

Гостин
Кога целосно ќе му заздрави коленото Барса ршум ќе прави.
А има ли вести за Попеску и Стоичков ќе ги продава ли Робсон?
 
P

PewDiePie

Гостин
e pa i jas to im kazuam deka ronaldo u barca igra ovie se smeat ne znam so im e makata
остај ги бе све издрогирано,мешаат дрога жени и секс,кој видел аир од таков живот. Туку кажи ми како ти се свиѓа играта на Роналдо,слушам Барса и Лоран Блан ќе го земале??
 
Г

Господ

Гостин
остај ги бе све издрогирано,мешаат дрога жени и секс,кој видел аир од таков живот. Туку кажи ми како ти се свиѓа играта на Роналдо,слушам Барса и Лоран Блан ќе го земале??
Да да заедно со Роберт Просинечки и Патрик Клајверт а ќе го продавале Ривалдо на Милан.

e pa i jas to im kazuam deka ronaldo u barca igra ovie se smeat ne znam so im e makata
Глупи се две чисти немаат со фудбал:toe:
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
30.922
Поени од реакции
38.380

Kajgana Shop

На врв Bottom