Пост на кој сте се изнасмеале

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172
Не е културно приватни пораки да редам овде, ама морам.Особено дека е напишана од наводно 33 годишна личност :D
VO RAMKOVNIOT DOGOVOR STOJAT NEKOI ZAKONI ZA PRAVDA - A ISTOVREMENO NA KRAJOT BILA PRIKAZANA EDNA SLIKA VO KOJA BILA ISTAKNATA SLIKATA NA VASATA FAMILIA DA SE VRABOTAT VO EDEN HOTEL ZA PROSTITUCIJA CAOO​
 

RocknRolaa

Rafa Para Siempre
Член од
21 февруари 2010
Мислења
6.869
Поени од реакции
9.740
Не е културно приватни пораки да редам овде, ама морам.Особено дека е напишана од наводно 33 годишна личност :D
VO RAMKOVNIOT DOGOVOR STOJAT NEKOI ZAKONI ZA PRAVDA - A ISTOVREMENO NA KRAJOT BILA PRIKAZANA EDNA SLIKA VO KOJA BILA ISTAKNATA SLIKATA NA VASATA FAMILIA DA SE VRABOTAT VO EDEN HOTEL ZA PROSTITUCIJA CAOO



Е замисли ваков муабет се прави на секој втор шалтер во државна институција. Како на клингонски да се разбираш.
 
Член од
28 мај 2008
Мислења
3.231
Поени од реакции
4.103
Очигледно со Блонди имаме слично мислење,и мене ми се гади од сперма.
Затоа не би сакал на никоја девојка да и ејакулирам на некој дел од телото,освен ако самата таа не инсистира.Боље ке ејакулирам не знам дека отколку на тело на партнерката.
ако треба и во себе ќе ејакулираш само нејзе да не и се згади
Во темата: „Ејакулирање - место (и причини)“ :D
 

Nymphadora

Емоцинално незрело џубре
Член од
2 февруари 2009
Мислења
986
Поени од реакции
1.672
:pos:
Незнам за кучињата, али ја имам мачка која има масакрирано куче. Штотуку се омачи, и пекенизерот од комшиите да влези баш тука во собата кај што ја чуваме мачката со мачиња мали,го искасапи до бесвест,сега шета пекенизерот без едно око и други несакани мачкини ефекти. Сеа незнам дали мачкава ќе ја сметаат за “мини тигар“ или опасно милениче :pos:
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172
1.
Да не треба дозвола од тебе да барам за да коментирам???На татко ти да не е фроумов??????

На мајка му е.
2.
И аман само нека не се пријавуваат некои со лесен желудник или со стравови од авиони, бродови, кога се враќав со авион последниот пат една жена тргна кај пилотот да му кажела да застане, страв и било.
 
Член од
25 септември 2011
Мислења
6.448
Поени од реакции
18.281
Прошлиот петок мене ич не ми беше ок и седнав иначе јас седење во вторник и петок ЈОК, не поминале 2 мин, една жена (не баба, ЖЕНИШТЕ) се бута со кесите ми доаѓа и ми вика ај да седнам :нинџ:, автобусиве кинески ги направиле човек да не може да помине. Сакав да и кажам па здебели се уште 100 кила па и на палуба нема да те собира.
:pos:леле ти си легенда жими се :cuc:
 

ElNinho

Мадридиста!
Член од
17 јули 2009
Мислења
20.959
Поени од реакции
57.695
Supervisor напиша:
Ај стави и катанец на темава и нека отвара некој за Шведска.
DracevoTheCity напиша:
:pos:

Неможев да ги цитирам пошто темата е затворена мораше вака да импровизирам... :D
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
43.105
Поени од реакции
84.765
Ilumious напиша:
Потребен ни е селектор како пегланата на Шведиве, енергичен и посветен селектор кој ќе мотивира најпрво, Шундо може да те мотивира само ако планираш самоубиство да направиш.
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.172
Стефче немој бе, имај самопочитување малку....не треба да објаснуваш дека 99 од 100 граѓани се со соодветно работно место на образованието што го имаат....си знаеме.....остај тоа и трите еднорози си дадоа автогол во машината за перење...
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
можеш преку песна да видиш како беше... т.е. преку оваа...



текстот:

Toj drzh - jas drzh, toj trga - jas trgam,
toj trga - jas trgam, toj natamo - jas navamo,
ne skina Souza, mamo, ne skina Souza,
pustoto mi ludo, mamo, mirno ne ostana.
Леле ѕвер!:pos::pos::pos: Се издишав! Хахахахахах!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom