Пост на кој сте се изнасмеале

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.173
Абе не само за социјалните случаи....туку колку од инвалидските пензии,одат кај здрави и прави луѓе,а ги добиле со лажирање на документи и сл.
Имам еден таков комшија во зградата.....здрав прав,со точаче цело време се возеше....и со жена му кога дојде време за пензија...си направија документи за да зимаат инвалидска пензија.....ејјјј здрави прави,модерни луѓе.

И од кога ја зема пензијава мажот,по година дена отприлика доби удар....и еве го до ден денес под рака го шетаат.
Господ гледа и казнува.

Видовит бил чоекот сега ако оди по доктори ќе нема ни за леб
 

kelaviot

Prime Сasual Dating - Genuine Damsels
Член од
10 мај 2010
Мислења
544
Поени од реакции
327
vo temata za prdenjeto i ostali stvari
крајно болна тема за мене :kesa: со икањево..неам проблеми...со ждригањево само после пивце..а и се контролирам...ама за прдењево еееееее бе...неможам да го задржам никако...ете некна во дискотеката во Неготин..борис мислам беше..абе се скапав прдејќи ..гаќиве ги скинав...ја не сетив мирис..дали пошо пијан бев незнам..али другаров мој вика ти си само за у хотел промаја...и тамам кај 1 саатот во Неготино ѓомити традиција било сите од долниот спрат горе да одат..и иде 1 саат и сите наеднаш аууу нагоре....се чудам ја шо е финтаа..и другаров ми ја праи многу прдиш сите бегаат горе..и етего 4 дена по ред ми мава ремет...али што је ту је:baeh:

:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 
L

Ligeia

Гостин
Царот и царицата!:D

Stela maris на тема Имате ли фобија од летање со авион?



Ne, voopsto. I ne mi smeta ni loso vreme koga ke ne fati. A, i naviknata sum izgleda. Se vozam od 7 mesecna vozrast vo avion. Sekoja godina barem po 10 pati.
Корка на тема David Icke мислам беше
reptil e i papata na vatikan
i uste koga go vidov koga go izbraa ima takvo gadno zlobno lice
nema pozitivna karma vo nego uste na pogledot
vatikan centar na laznata religija vo svetot
London centar na finansiskoto vladeenje vo svetot
Vasington D.C centar na voenoto vladeenje
 
Член од
23 март 2011
Мислења
626
Поени од реакции
323
на темата : љубовни проблеми
Oва као вицот:
Петел збркал некоја кокошка. Таа успат си размислува:
- Ако застанам ќе мисли дека сум курва, ако избегам нема да ме ебе. Епа ај ќе се сопнам! :pos:
:pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:
 

BloodyJesus

патенирана чепкалка
Член од
15 февруари 2012
Мислења
1.205
Поени од реакции
1.238
™THe напиша:
Значи играва постара е негде околу 3 до 5 години, стратешка игра беше ...
Имаше три држави Македонија , Индија и Персија.
Македонското најсилно оружје беше фалангата.
Индиското беше слоновите,а на Персиј нз .
Е сеа не ми текнува как осе викаше играва па ако знај некој нека пиши ,ептен сакам да ја играм
Noorootic го цитира:
Age of empiers 2

колку е глуп само...
 

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
Jас имам еден колега во университетот македонец. :pos:Вино ли или жито ? А пак кога чух хулахопки ву звучи како некаква акробатска дисциплина. А несоумнено наjсмешно ми е путер от кикиритки. :tapp:По смешен jазик не сум слушал при това овоj jазик ползува много бугарски думи како убав коjа е една от наjстарите прабугарски думи.
 

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Замислете да постоел форумов во време на почетоците на Мајкл Џексон. Ќе констатиравме дека е неталентиран, феминизиран тип со бела чарапа.
:pos::pos::pos::pos:

Леле ѕверка си, жими се!
Чиста вистина, пост на месецот според мене!
Браво!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom