Пост на кој сте се изнасмеале

Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.803
Поени од реакции
72.072
lol jass bevv vo skopjee ama ACAB imase okollu 10 000 se mislev malku dali idam da navivam za Shkendija ili na vojna :) i jas vo 2010 2011 bev ama ti si zaboravil koga si bil :vozbud::D:ROFLMAO:

POZZZ DO SITE


Sredd skopjeee ti go pikavv :D i ti dojdevv bezz problemiii i idevv kako dojdevv :ROFLMAO:viee spievteee :ROFLMAO:

p.s da ne dojdete slucajno vo strugaa :ROFLMAO:
:pos::pos::pos:
Тоа се случува кога братучед и братучетка ќе поминат една вечер во густото сено :icon_lol:
 
S

Sheldon Cooper

Гостин

@cool@

Η Μακεδονία δεν είναι Ελληνική
Член од
2 јуни 2007
Мислења
23.601
Поени од реакции
27.113
Mozok e chudo!! Imaat mnogu eksperimenti napraveni bash za tie nevidlivi poraki shto direkno ti vlagaat vo podsvest zatoa znaat shto pravat. Inache filmovite na Desney se proekcija na razni psihodrobni drogi. :))) Polybius e najjakata igra nekogash na pravena vo odnos na tie '' nevidlivi poraki '' , chekirajte ja igrata ako ne ja znaete i ne ste slushnale za nejze, mnogu e NENORMALNA. Fliperska e igrata, nikoj ne go znae krajot i imash dejstvo slichno kako LSD, i mozhesh da si go isperesh pametot.
:pos::pos:
сигурно мислел на опојни дроги и психотропни супстанции
:pos:
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.173
Предлагам темава да се прекрсти во ,,Луди огласи,, и да продолжиме да постираме вакви и слични смешни чудни и бизарни огласи затоа што апла ги има:) Еднаш на пазар3 најдов оглас во кој се продаваше возрасен волк како домашен миленик. Огласувачот во описот меѓудругото напиша дека волкот е мирен и не апе :pos:
Волкот не апе :pos:
 

karlovic

имам срце ама имам и фрижидер
Член од
5 ноември 2010
Мислења
616
Поени од реакции
161

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.362
Поени од реакции
16.558
Зошто, бидејќи наместо да дремат 90% од активните по фан клуб и чек дис аут теми и притоа да се тупи мозокот, можат некаде да искочат и да направат муабет или па да се истрчаат во сабота.
Талент :pos: :pos: :pos:
 

Плавиот^

London is blue!
Член од
3 октомври 2011
Мислења
930
Поени од реакции
1.462
Мојот кварт предлагам да се вика Мала Венеција, и онака после секој дожд улиците се претвораат во канали.

Исто може улиците да ги викаме авении и да ги нумерираме со бројки и после ќе се чекаме на аголот од 42 и 35 авенија. Исто као и сериите.
:pos::pos::pos: Ќе си умрам млад ја :ROFLMAO:
 
Член од
28 јули 2008
Мислења
10.785
Поени од реакции
3.522
Ти друже, си имаш проблем изглеа.
Терај си работа.
:facepalm:
Никој не ти рече да не го сваќаш како сеир ова, твое право твое мислење. Ајде отидов јас на фудбал поздрав.
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
12.145
Поени од реакции
18.173
Дај Кајги нека вечерва се појави некој избеган со таква утепана тема за пукање сеир што цела вечер ќе ни ја направи интересна, на нас не социјализираните што не сме излегле вечерва.
А(д)мин
 

Kajgana Shop

На врв Bottom