Омилен моден додаток

Член од
22 август 2007
Мислења
550
Поени од реакции
16
Obozavam da nosam modni dodatoci. Sekogas so mene imam tasna, toa e obavezno, a isto taka od site drugi raboti mislam deka najvise nosam obetki, ednostavno obozavam takvi sitnici
 

TheBossesSis

~ една жеМска со чаша ~
Член од
1 октомври 2007
Мислења
656
Поени од реакции
16
менѓуши обавезно ги преферирам тие округлите ,а исто и каиш некој зависи шо носам
 
Член од
11 јуни 2007
Мислења
106
Поени од реакции
1
Ташна - носам секогаш, каиш и цвикери за сонце - скоро секогаш, а обетки,ланчиња, саат - зависи од расположение
 

Necrophilia

Find Beautiful Womans from your city for night
Член од
13 август 2006
Мислења
7.633
Поени од реакции
140
порано додека се носев во punk-ass стил омилен додаток ми беше каишот со килерки :) уште ги имам којзнае кај го баталив а и бајаги го платив околиу 35 евра ми дојде.

а од секогаш сум сонувал за ваков каиш да имам - само што беше дупло поскап :)
 
Член од
8 октомври 2007
Мислења
125
Поени од реакции
0
Ташна дефинитивно. Не излегувам од дома без неа.
 

Мар мар

Take me to paradise
Член од
9 август 2006
Мислења
1.294
Поени од реакции
11
Без ташна не излегувам од дома во никој случај. Ги имам во (скоро) сите бои и големини за секоја пригода. Исто и обожавам златен накит само во одредена мера нормално, не сакам да светам ко новогодишна елка. И каиш исто секогаш носам. :devojce:
 

aneta:)

animal lover
Член од
3 јули 2007
Мислења
449
Поени од реакции
13
Ташна обавезно, саат исто така, не можам без него и прстени.
 

ludAAAAAA

блесава џукела
Член од
26 септември 2007
Мислења
84
Поени од реакции
0
без моден додаток ми фали нешто,неможам без моден додаток.омилен моден додаток ми е марама од тие големите шарените, без марама не искачам од дома,иам милион марами во сите бои...
 

Pretty bItCh

..::feel the ♥::..
Член од
20 септември 2007
Мислења
317
Поени од реакции
1
definitivno tasna i kais...i red dr sitnu detali ama bez ovie dva nikade ne odam:icon_mrgr
 

Srcee

Unforgettable
Член од
29 април 2008
Мислења
5.275
Поени од реакции
3.496
Obetki. Mmmm obozavam
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
889
Сакам акцесорис многу, без ташна не искачам нормално, сакам и убави ремени. Додека за вечерни излегувања сакам и нараквици и ланчиња ги имам многу, а обетки многу послабо вајда дека имам долга коса и нема да ми се гледаат :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom