Омилен моден додаток

mr.wicket

limitless..
Член од
20 јуни 2005
Мислења
5.127
Поени од реакции
519
Ма се' што ми се допаѓа сакам и ми е омилено :)
 

Goddess of Chaos

Nixe Nox
Член од
16 август 2005
Мислења
6.250
Поени од реакции
228
Она исто ланче шо го неам на подолго време симнато последниве 3 години. Досадна сум ама го обожаам :)
 
Член од
11 јули 2007
Мислења
68
Поени од реакции
1
Ne izleguvam definitivno bez tashna i sekogash ja kombiniram bojata na tashnata so bojata na sandalite/baletankite/chizmite.Isto taka omilen moden dodatok mi se obetkite.Gi obozavam.
 

Maryah.C

Be a bee
Член од
9 јуни 2006
Мислења
4.001
Поени од реакции
710
Мм ланчето што највеќе си го сакамм..
менѓушите ретко ги менувам али се дешавало некад да не ги ставам сите..така да секогаш имам на уво барем 2..
а и не излагам без најмалку 3 кожинки по рацете.
 

Buterfly

*Just Fabulous*
Член од
4 јули 2006
Мислења
4.616
Поени од реакции
114
Цвикери за сонце, и да нема сонце јас ги носам или на коса или во ташна, значи и ташната е еден од редовните детаљи што ми се омилени :)
Ti kako edna moja drugarka vrnese i ona cvik:pos::pos:

A inace ja bez tasna ne idam ni do prodavnica, imam kolekcija doma i nesmeam da kupuvam uste posto nemam kaj da gi stavam novite:pos: i isto obozavam obetki i najogolem problem mi e pred iskacanje koi obetiki tasna da zemam:pos: ama brzo se resava problemot:)
 

Ashley

بين الحياة والموت
Член од
26 јануари 2007
Мислења
1.043
Поени од реакции
35
Ti kako edna moja drugarka vrnese i ona cvik:pos::pos:
Оф топик: Од оправдани причини! :)

Он: Секогаш носам ташна, скоро секогаш обетки, ланчиња во последно време поретко, а едно време и без нив ретко кога излегував и наочари обавезно. Тоа се две-три работи кои секогаш ги носам со мене.
 

ПојзонГрл

Оne in a Million
Член од
22 јули 2007
Мислења
264
Поени од реакции
1
Два прстени... Едниот е со змија и го обожавам, скоро никогаш не пропуштам да го ставам кога излагам.
И едно шалче, тенко-зелено со сино и бело али сеа е лето и изгледам ко деген :)
 

Vikuska

I know the pieces fit...
Член од
17 јуни 2007
Мислења
879
Поени од реакции
7
pa ne nosam bas mnogu modni dodatoci ali mnogu si gi sakam onie nekolku para na obetki ( bizuterija:) ). a i edno sindjirce sto mama mi go dade pred nekoja godina
 

FrEaKy GiRL

...FaLLeN AnGeL...
Член од
20 јули 2007
Мислења
623
Поени од реакции
28
Од дома не излегувам без обетки, каиш, а прстените не се вазат засто цело време се на мене:):):)
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Омилен моден додаток ми се vinils.
 

anathestar

...Зима*Снег...
Член од
25 јули 2007
Мислења
269
Поени од реакции
3
ufff obozavam modni dodatoci... nikade ne odam bez barem eden dodatok. najcesto sum so lance ili nekoj gerdan a obozavam da nosam i prsteni. nekogas nosam i marami na glavata ili kapce a vo zima nikade ne odam bez sal i da e potoplo. a mislam deka nikoja devojka ne treba da izleguva od doma bez SJAJ za usni, maskara na ocite i sekako malku pudra!!

_______________________________________________________________________

It's ok if you hate me... a would be jealous too if I were you!!
 

Slatka mala

*** unique ***
Член од
10 јули 2007
Мислења
652
Поени од реакции
2
Tasna zadolzitelno, bez razlika dali odam na faks, na prosetka, iskacanje po diskoteki..... Posle isto sekogas nosam edna prilicno podebelka zlatna alka i lance so cirkoni na Swarovski
 

Kajgana Shop

На врв Bottom