STARTER
Поени од реакции
246

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Здраво, видов дека имаш пишано за лава лампа на форумот, па ако најде ќе те молам да ми кажиш од каде ја зеде, ако се сеќаваш. Поздрав
  STARTER
  STARTER
  Има во гифт шопот карши агенција ПЕТ травел, спроти мекдоналдс на рекорд. Поздрав
  M
  Среќна Нова Година,многу здравје, среќа, повеќе љубов од сегашното и сите желби нека ти станат реалност во текот на 2010 год.
  Top brat i eden drug drugar mi preporacha pa duri sega vo istiov moment prashav za toj club strela vo kozle na forumot za k-1 ufc a i blisku mi e samo ushte treminite da mi se pogodat moze da mi pishesh koj den saat i vreme ako si informiraan.
  Zdravo me interesira za postot za borechki veshtini si pishal deka trenjirash wing chun dali si od skopje i ako znaesh kade ima vo skopje kvalitetni klubovi za(lokacija,termini,cena) wing chun pishi sho e mozno pobrzo pozz.
  Па веројатно од гледање се знаеме, јас завршив таму 2002. По сликиве си ми ептен познат, да не си во друштво со Дуле, Мартин, Тоше & Co? :)
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom