FrEaKy GiRL
Поени од реакции
28

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Среќен Роденден! Се најубаво и сите желби да ти се исполнат!! :back:
  R
  Честитки честитки и многу многу премногу убави моменти во твојот живот, нека ти е најсреќен роденденот!!!:back:
  Мило ми е што ти се допаѓа. Се работи за мало делче од една приказна. И да... инспирирано е од една добра пријателка:)
  :D ja duri sea procitav so si pisala soric so ne ti vrativ :) ali nov sum slabo se snaogam :) pozdravce
  Дефинитивно го сменувам топикот:)
  Јас пишав -17 зашто слушнав утре наутро толку ќе била температурата, а тоа сите ме прашуваат дали ми е роденден:pos:
  Луда работа...
  Awww ))
  греота :)...ај ќе помине...иначе моето нервирање е ...како да ти кажам...посебно :):) мене ваква ми е фацата кога сум нервозен
  слабо стискаш refresh на индексот на странава :):) тапа си, џабе си староседелец кога немаш пракса :pos: (се шалам)
  ја? океј тепам време...се нервирам шо ми фали слика на деварт, се нервирам џимеј ми избриша мислење без везе па морав да се карам со него за да го врати...се нервирам не ме викнаа на новава мини собиранка...и така се нервирам :) ти како?
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom