Maryah.C
Последна активност:
15 април 2017
Член од:
9 јуни 2006
Мислења:
3.994
Допаѓања:
708
Поени од трофеи:
180
Пол:
Женско
Роденден:
25 јули 1991 (Возраст: 27)

Сподели преку:

Maryah.C

Be a bee, Женско, 27

Последна активност:
15 април 2017
  1. ЈуријАркадиевич
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. Maryah.C
    Maryah.C
    Не ти кажав прееска па еве тука.:) Летово безвезе, никаде посебно не мрднав.Слабо организација,слабо пари и така. :) ти беше негде?
    3 октомври 2012
   3. ЈуријАркадиевич
    ЈуријАркадиевич
    Извини за вчера, малку бев гроги. :) Од 6 буден, 8 на факс до 1, потоа читална а цел ден само на еден сникерс, не знам како стигнав дома. :) Да? Па добро, сега не може секое лето да се погоди. :) Јас бев 10 дена во Дионисиус, Грција и недела дена во Берлин, не се жалам. :)
    4 октомври 2012
   4. Maryah.C
    Maryah.C
    Ни мање ни више Берлин..па не си уопште за жалење :) п.с немаш гајле за вчера, се разбравме некако :)
    Имај убав вечер/ден (утре) :)
    4 октомври 2012
  2. nescafe
   nescafe
   Ако го имаше сето она кое го сакаш немаше ниту да ја погледнеш темата за плачење.
   1. Погледнете ги претходните коментари...
   2. nescafe
    nescafe
    Треба само да запамтиш дека на овој свет нема невозможно, само тоа.
    27 јуни 2012
   3. Maryah.C
    Maryah.C
    мхм.
    27 јуни 2012
   4. nescafe
    nescafe
    27 јуни 2012
  3. nescafe
   nescafe
   Ме лажеш мене или се лажеш себеси дека го имаш сето она кое го сакаш, мислам дека е второто.
   1. Maryah.C
    Maryah.C
    Мисли како сакаш и што сакаш.Твое право e. ;)
    24 јуни 2012
  4. Mark Renton
   Mark Renton
   Come to the dark side. Be one of us xD
   Yours sincerely,
   Trip Hop Nation xD
   1. Maryah.C
    Maryah.C
    Ќе се трудам да ве надополнувам на темата. :)
    Во ова време сум расположена за нешто вакво: http://www.youtube.com/watch?v=gEQNAZGoZrw
    поздрав. :)
    23 јуни 2012
   2. Mark Renton
    Mark Renton
    супер избор :)
    We need the music enthusiasm really bad..
    Постирај кога можеш, да ја зголемиме посетеноста и да размениме некои нови артисти.
    поздрав назад :D
    23 јуни 2012
  5. nescafe
   nescafe
   Па затоа сите оние кои оставиле мислење во темата а во кои спаѓаме и јас и ти жалат по нешто за кое знаат дека е вредно НО е премногу касно за нешто да се направи.

   Не ги збира сите во едно мислење па морав да ги распределам.
   1. Maryah.C
    Maryah.C
    Очигледно лошо си го протолкувал постот мој. Ни жалам за нешто,ни е касно за да се направи нешто ниТ пак ја држам главата горе за да не си ја згазам гордоста. Фала богу го имам тоа што ми треба.
    Фалењето за кое се зафати толку се должеше на нешто друго и нема врска со ова што го збориш ти. ;)
    22 јуни 2012
  6. nescafe
   nescafe
   Не, не се однесуваше на тебе, се однесуваше на сите комплетно без оглед на полот, машко или женско, али мора да признаеш дека сите ние во кои и ти се трудиме да ја држиме главата горе и се трудиме да не ја подгазуваме гордоста.
  7. nescafe
   nescafe
   Во ред е, сите ние се чувствуваме повикани дури и јас самиот кога се читам го имам истото сваќање како и ти.
  8. La Española
   1. Maryah.C
    Maryah.C
    абе од кд си без Њ? :D
    3 јуни 2012
   2. La Española
    La Española
    Откако имаа повторно некои промени на форумот и ми се јави проблем да не можам да се логирам, па се обратив кај Ејсид и заклучивме дека до Њ-то е, па ми рече да ми биде вака јузерот додека не средат :)
    3 јуни 2012
   3. Maryah.C
    Maryah.C
    па не си била активна не сам приметила :P
    3 јуни 2012
  9. smexy
   smexy
   Забораив прееска да ти кажам,коа ќе ја носиш,спомни им да ти ги олабават фајн тјунерите до крај, и да ја наштимаат само од глава.Боље е за вратот мислам.
   1. На Maryah.C му/ѝ се допаѓа ова.
   2. Maryah.C
    Maryah.C
    Фала уште еднаш што ме оправи малце од малце :)
    11 август 2011
  10. Citizen Dick
   Citizen Dick
   Хеј, здраво Bloody Dolly!

   Веројатно налетав на некој твој пост во врска со Hladno Pivo, Alice in Chains или Pearl Jam...знам дека тие теми ги посетив денес, ама искрено не ми текнува дали ми се засфиѓа некој твој пост (веројатно така нешто беше) или тема отворена од тебе, сеедно :) Сеуште сум нов на форумов, така да немој да ми замериш што слабо се снаоѓам :kesa:

   Како и да е, фала за пријателството! :)
  11. Nemiseverue
   Nemiseverue
   Ти го бришев два пути оноа за Ошо заради првиот пост на темата. Прочитај го.
  12. Io Sono Interista
   Io Sono Interista
   Во склоп на ниедна тема не е, забранети се торенти и такви ствари на цел форум :) Прашувај ги по ПП тие што се на темата кои би можеле да ти помогнат...
  13. leandra
   leandra
   Точката (.) кажува се' :wink:
   Преубав глас,стас и песна :)
  14. leandra
   leandra
   .
   (Пораката која ја внесовте е премногу кратка. Ве молиме продолжете ја до најмалку 4 карактери.) :)
  15. Маршалот
   Маршалот
   фала, јас сеа се вратив од излегување па да видам како е на нет, инаку добар сум по средина одиме =) од каде си ? имас мсн ? позз
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За мене

  Пол:
  Женско
  Роденден:
  25 јули 1991 (Возраст: 27)

  Потпис

  ... Say my name and every colour illuminates ...