Maryah.C
Поени од реакции
710

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Maryah.C
  Maryah.C
  Не ти кажав прееска па еве тука.:) Летово безвезе, никаде посебно не мрднав.Слабо организација,слабо пари и така. :) ти беше негде?
  ЈуријАркадиевич
  ЈуријАркадиевич
  Извини за вчера, малку бев гроги. :) Од 6 буден, 8 на факс до 1, потоа читална а цел ден само на еден сникерс, не знам како стигнав дома. :) Да? Па добро, сега не може секое лето да се погоди. :) Јас бев 10 дена во Дионисиус, Грција и недела дена во Берлин, не се жалам. :)
  Maryah.C
  Maryah.C
  Ни мање ни више Берлин..па не си уопште за жалење :) п.с немаш гајле за вчера, се разбравме некако :)
  Имај убав вечер/ден (утре) :)
  Ако го имаше сето она кое го сакаш немаше ниту да ја погледнеш темата за плачење.
  Ме лажеш мене или се лажеш себеси дека го имаш сето она кое го сакаш, мислам дека е второто.
  Maryah.C
  Maryah.C
  Мисли како сакаш и што сакаш.Твое право e. ;)
  Come to the dark side. Be one of us xD
  Yours sincerely,
  Trip Hop Nation xD
  Maryah.C
  Maryah.C
  Ќе се трудам да ве надополнувам на темата. :)
  Во ова време сум расположена за нешто вакво: http://www.youtube.com/watch?v=gEQNAZGoZrw
  поздрав. :)
  Mark Renton
  Mark Renton
  супер избор :)
  We need the music enthusiasm really bad..
  Постирај кога можеш, да ја зголемиме посетеноста и да размениме некои нови артисти.
  поздрав назад :D
  Па затоа сите оние кои оставиле мислење во темата а во кои спаѓаме и јас и ти жалат по нешто за кое знаат дека е вредно НО е премногу касно за нешто да се направи.

  Не ги збира сите во едно мислење па морав да ги распределам.
  Maryah.C
  Maryah.C
  Очигледно лошо си го протолкувал постот мој. Ни жалам за нешто,ни е касно за да се направи нешто ниТ пак ја држам главата горе за да не си ја згазам гордоста. Фала богу го имам тоа што ми треба.
  Фалењето за кое се зафати толку се должеше на нешто друго и нема врска со ова што го збориш ти. ;)
  Не, не се однесуваше на тебе, се однесуваше на сите комплетно без оглед на полот, машко или женско, али мора да признаеш дека сите ние во кои и ти се трудиме да ја држиме главата горе и се трудиме да не ја подгазуваме гордоста.
  Во ред е, сите ние се чувствуваме повикани дури и јас самиот кога се читам го имам истото сваќање како и ти.
  Maryah.C
  Maryah.C
  абе од кд си без Њ? :D
  La Española
  La Española
  Откако имаа повторно некои промени на форумот и ми се јави проблем да не можам да се логирам, па се обратив кај Ејсид и заклучивме дека до Њ-то е, па ми рече да ми биде вака јузерот додека не средат :)
  Maryah.C
  Maryah.C
  па не си била активна не сам приметила :P
  S
  Забораив прееска да ти кажам,коа ќе ја носиш,спомни им да ти ги олабават фајн тјунерите до крај, и да ја наштимаат само од глава.Боље е за вратот мислам.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Maryah.C
  Maryah.C
  Maryah.C
  Фала уште еднаш што ме оправи малце од малце :)
  Хеј, здраво Bloody Dolly!

  Веројатно налетав на некој твој пост во врска со Hladno Pivo, Alice in Chains или Pearl Jam...знам дека тие теми ги посетив денес, ама искрено не ми текнува дали ми се засфиѓа некој твој пост (веројатно така нешто беше) или тема отворена од тебе, сеедно :) Сеуште сум нов на форумов, така да немој да ми замериш што слабо се снаоѓам :kesa:

  Како и да е, фала за пријателството! :)
  Ти го бришев два пути оноа за Ошо заради првиот пост на темата. Прочитај го.
  Во склоп на ниедна тема не е, забранети се торенти и такви ствари на цел форум :) Прашувај ги по ПП тие што се на темата кои би можеле да ти помогнат...
  .
  (Пораката која ја внесовте е премногу кратка. Ве молиме продолжете ја до најмалку 4 карактери.) :)
  фала, јас сеа се вратив од излегување па да видам како е на нет, инаку добар сум по средина одиме =) од каде си ? имас мсн ? позз
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom