Обложување на нет

Член од
12 септември 2008
Мислења
746
Поени од реакции
533
Како бе луѓе се нафаќате на такви срање сајтови како мајбет ... ќе направите пари и ќе ве блокираат ако сакат и ништо не им можете... се знае бет365 вилиамхил унибет пинекл и точка.
Сакав да пробам депозит со пејпал...
 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
На William Hill имав Хрватска хендикеп +2 , ми пишува у result handikep и сеуште си стои у опен бетс... се чудам сега не треба да ми е паднато, нели 2 разлика изгубија.. мислев void но не е азиски хендикеп, или е азиски :confused: ..... изгледа е 1 коеф...

немаат они хендикеп таков не се лажи ако ти стои -1 хендикеп и еден разлика ти тепаат ти е паднат тикетот..
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Сакав да пробам депозит со пејпал...
А како ќе те остават да депозитираш со пејпал кога за мкд нема пејпал . Ќе регистрираш акаунт со мкд адреса ама нема да имаш опција пејпал за депозит .
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
746
Поени од реакции
533
А како ќе те остават да депозитираш со пејпал кога за мкд нема пејпал . Ќе регистрираш акаунт со мкд адреса ама нема да имаш опција пејпал за депозит .
Па затоа реков да 'пробам'. Немам ставано со пејпал досега сакав да знам дали може...ко за проба...
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Пребарав нешто ситно наназад и не најдов. Значи ај некој во најкратки црти да ми каже што ќе се дешава со тоа што кажаа за забраната?
 
Член од
17 март 2007
Мислења
800
Поени од реакции
508
Ништо не се дешава со забраната...Се си функционира со онлине кладењето. Промена е само тоа што сега ние наместо кладилниците си плаќаме 10 % данок на добивка кога играме во нашиве кладилници :)
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Јасно ми е дека моментално ништо не се дешава. Играм. Али еден другар ме советуваше што поскоро да ги вадам парите.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Јасно ми е дека моментално ништо не се дешава. Играм. Али еден другар ме советуваше што поскоро да ги вадам парите.
Не се секирај другар не можат да го блокираат Скрил дека тој министерот за информатичко општество се крстеше во него демек еве ви Скрил не морат пејпал можит и со него да се купуват онлајн .. така да нема шанси да го блокираат .
 
Член од
12 септември 2008
Мислења
746
Поени од реакции
533
Не се секирај другар не можат да го блокираат Скрил дека тој министерот за информатичко општество се крстеше во него демек еве ви Скрил не морат манибукерс можит и со него да се купуват онлајн .. така да нема шанси да го блокираат .
Немора пејпал мислиш...
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Ај ако има некој што ускоро повлекувал пари од бет365 со картичка од Нлб Тутунска банка(visa electron) да ми пише пп, за да не замарам овде. Би бил благодарен ускоро доколку биде тоа, фала многу.
 
Член од
29 септември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
12
Има некој проблеми со трансвер од картичка од НЛБ на скрил?
(еве кај мене што покажува - Sorry, you are unable to upload from your card. Please try an alternative payment option. ) Изгледа депозит за гејминг на скрил веќе нема или пак само кај мене е тоа така.
 
Член од
15 март 2010
Мислења
5.864
Поени од реакции
6.375
Има некој проблеми со трансвер од картичка од НЛБ на скрил?
(еве кај мене што покажува - Sorry, you are unable to upload from your card. Please try an alternative payment option. ) Изгледа депозит за гејминг на скрил веќе нема или пак само кај мене е тоа така.
А скрил верифициран ти е ? Кај мене беше исто мислам требаше да се прати скенирана лична карта.....
 
Член од
29 септември 2008
Мислења
101
Поени од реакции
12
А скрил верифициран ти е ? Кај мене беше исто мислам требаше да се прати скенирана лична карта.....

Последен пат 25 јануари направив трансфер и се си беше ок, парите се префрлија одма на скрил но сега не ми даваат од истата сметка да правам трансфер :(
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Последен пат 25 јануари направив трансфер и се си беше ок, парите се префрлија одма на скрил но сега не ми даваат од истата сметка да правам трансфер :(
Јас депозитирав пред 2 дена немаше проблем.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom