Обложување на нет

Член од
9 јануари 2010
Мислења
88
Поени од реакции
51
Кликни на услови и ќе видиш.
Углавном ти поставуваат услови со минимални коеф. и колку пати со свои пари треба да одиграш па да ти го дадат бонусот.
Znachi bonusov shto go davaat 2000 za registracija nemozham da go izigram dodeka ne napravam depozit ? Malce mi e nejasno napishano
 
Член од
9 август 2011
Мислења
424
Поени од реакции
1.138
Дечки кажете која страна за кладење што врши исплата преку биткоин? Ако може мало објаснување како се извршуваат трансакциите.. Значи уплаќам преку Visa картичка нормално рецимо, а исплатата ти иде на биткоин адреса ко Binance итн...?
И колку би било тоа легално и сигурно?
 
Член од
26 јануари 2023
Мислења
4
Поени од реакции
0
Zdravo, dali nekoj imal problem so isplata na Mozzart onlinne?
 
Член од
17 март 2007
Мислења
801
Поени од реакции
508
Незнам зошто се зезате со онлине кладилници за кои не сте сигурни. Најдобра без исклучок е BET365
За нови играчи до 25 евра на прв депозит. Отварате акаунт, им праќате документи што ви се бара, правите депозит и терајте. Најголем избор на игри и спортови. Нема лимит на високи уплати.Поврат на средства на картица за 1 саат време ( само да напоменам картичка од НЛБ Банка виза електрон )
 
Член од
18 мај 2012
Мислења
123
Поени од реакции
23
Здраво,дали се плаќа данок на добивка од видеолотарија на 2win?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom