PAJO_M
Поени од реакции
507

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Друже сакам да те прашам нешто во врска со вадење пари од Moneybookers или од Netteler. Пробав прво преку Манибукерс не успеав, после си отворив и на Нетелер и таму никако не успевам да си ги извадам парите. Ако си упатен во овие работи ќе те прашам и подетално
  Позз
  Pajo mi treba mala pomos od tebe .
  Sakam da te prasam dali ti gi odanocuvaaat parite t.e dali ke treba da gi prijavis parite za da ti gi odanocat ,bidejki mislam deka se odanocuvaat pari za igri na sreka (vo vrska so onlajn kladilnica)
  PAJO_M
  PAJO_M
  ne ti gi odanocuvaat, t.e najdobro e i da imas otvoreno moneybookers pa od kladilnica da gi vratis na moneybookers pa posle da gi vratis kaj tebe na smetka, taka ne ti giodanocuvaat
  Солунски Атентатор
  Kolega, gledam imash kolektirano informacii za statistika :D aj te molam posochi mi sho od kade, se istepav so dvava uchebnici! Dovolno mi e to shto e uploadirano na zephyr ili? Fala odnapred.
  If you have already received a bank account verification code, please enter it here

  ова ми го барам кога повлекувам пари од moneybokers на трансакциона мала помош?:)
  Колега, ме интересира колку бодови извади последниот пат со скриптичката? Јас не учев од нејзе, нема ни сега, едноставно се нервирам кога ќе видам набројуванки едно под друго... п.с. сам си ја правиш а? :)
  Колега, касно се просвелив кој си! :)) На одење накај дома ми се врати филмот како ми кажа дека си вонреден студент и си поврзав со сликава од форум... Уште еднаш, фала за помошта повикај пријател од пред некој ден. =))
  Да да полагам у сабота и јас.Се гледаме тогаш , ке се поздравиме и ке помуабетиме.
  НЕмај гајле, тука си у право. Факултетов е само почеток на проблемите што ке не следат понатака. Ај ти у обратен правец тоа си го напраил , така да имаш искуство нас помладите да не поучиш.

  Следниот пат мора да те поздравам и во живо.
  Ако , знаеш како оди народната ,,подобро подоцна отколку никогаш,,
  Важно некоја цел да имаш и да ја постигнеш , а богами ти симнувам капа со твојата позиција на факултет сега да се запишуваш.ние што имаме еден тон слободно време не стигаме....
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom