Обложување на нет

Член од
9 февруари 2007
Мислења
441
Поени од реакции
61
ke moze nekoj da mi kaze kako da gi povlecam parite od 365 bet znaci imam 100evra go aktivirav accountot arno ama ne gi razbiram iban neznam swift i ostanati gluposti ke moze nekoj da mi objasni kako ide toa fala inace imam master card od komercijalna banka 1111.png
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
ke moze nekoj da mi kaze kako da gi povlecam parite od 365 bet znaci imam 100evra go aktivirav accountot arno ama ne gi razbiram iban neznam swift i ostanati gluposti ke moze nekoj da mi objasni kako ide toa fala inace imam master card od komercijalna banka Прегледај го приврзокот 85513
Со што метод уплати пари на бет365 ? и дали го верификува акаунтот т.е дали прати скен од лична карта / пасош ?
 
Член од
9 февруари 2007
Мислења
441
Поени од реакции
61
Со што метод уплати пари на бет365 ? и дали го верификува акаунтот т.е дали прати скен од лична карта / пасош ?
znaci so master card od komercijalna banka i da go verifikuvav accountot arno ama mi gi javuva site ovie raboti koj sto neznam sto se i sto treba da pisam

go verifikuvav taka sto go pisav samo brojot na pasosot
 

Attachments

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Zatoa treba preku moneybookers uplata/isplata najlesno i najbrzo :)
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
pa nemoze razgovarav so tie na chat i mi kazaa deka moram od bankata da gi obezbedam tie informacii
arno ama neli kaj nas vo bankite ne dozvoluvaat od kockarnici i takvi sajtovi da se prefrlaat pari
Пробај преку манибукерс депозитирај 10 евра па пробај да ги извадиш сите преку манибукерс.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.853
Поени од реакции
63.606
Пробај преку манибукерс депозитирај 10 евра па пробај да ги извадиш сите преку манибукерс.
Значи, нема да му даде да го направи истото. Јас ја пробав таа финта, ама нема да упали.
Убаво ти викаат, со методот со кој си ги ставил парите, со тој метод и ке ги вадиш.

Во случајот на дечкото погоре, 1976 пати е кажано од кои картички да се прави уплата, со цел полесно да се извадат парите.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Значи, нема да му даде да го направи истото. Јас ја пробав таа финта, ама нема да упали.
Убаво ти викаат, со методот со кој си ги ставил парите, со тој метод и ке ги вадиш.

Во случајот на дечкото погоре, 1976 пати е кажано од кои картички да се прави уплата, со цел полесно да се извадат парите.
Знам специфични се овие од бет365 , т.е ако сега депозитира 10е само тие може да ги извади преку скрил .. на бвин може како сакаш да ги вадиш не е важно дали со картичка или преку скрил си депозитирал.
 
Член од
9 февруари 2007
Мислења
441
Поени од реакции
61
Знам специфични се овие од бет365 , т.е ако сега депозитира 10е само тие може да ги извади преку скрил .. на бвин може како сакаш да ги вадиш не е важно дали со картичка или преку скрил си депозитирал.

i sega care sto da pravam ?? postoi nacin da gi izvadam nekako ili ne ??[DOUBLEPOST=1393702497][/DOUBLEPOST]
i sega care sto da pravam ?? postoi nacin da gi izvadam nekako ili ne ??
momentalno sum vo ceska kaj sestrami i mozno li e da ja registriram nejzinata karticka i poslem parite da gi prefrlam kaj nea?zatoa sto so nejzinata karticka direkno moze da se prefrlaat pari od kartickata na istata karticka inace taa karticka e registrirana na 365bet
 
Последно уредено:
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
i sega care sto da pravam ?? postoi nacin da gi izvadam nekako ili ne ??[DOUBLEPOST=1393702497][/DOUBLEPOST]

momentalno sum vo ceska kaj sestrami i mozno li e da ja registriram nejzinata karticka i poslem parite da gi prefrlam kaj nea?zatoa sto so nejzinata karticka direkno moze da se prefrlaat pari od kartickata na istata karticka inace taa karticka e registrirana na 365bet
Чекај малце не те разбирам , ти со твоја картичка направи депозит ? Акаунтот е на твое име регистриран со твои податоци ? Ако е така тогаш не ти преостанува ништо освен да ги вадиш парите преку банка , ќе прашаш во твојата банка кој е свифт код и ибан код и ќе ги внезеш податоците .
 
Член од
9 февруари 2007
Мислења
441
Поени од реакции
61
Чекај малце не те разбирам , ти со твоја картичка направи депозит ? Акаунтот е на твое име регистриран со твои податоци ? Ако е така тогаш не ти преостанува ништо освен да ги вадиш парите преку банка , ќе прашаш во твојата банка кој е свифт код и ибан код и ќе ги внезеш податоците .
da da so moja karticka sea probav nemoze mi bara moe ime i prezime inace registrirav druga karticka od viza ama isto e
epa nisto togas ke idam vo banka da vidam sto ke mi kazat
 

dwa

Член од
19 февруари 2006
Мислења
2.233
Поени од реакции
349
Komplikacii nevideni :), edinstven nacin ti e preku banka i ako sakas da prodolzis so kladenje obavezno registriraj se na skrill i teraj so skrillot.
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
da da so moja karticka sea probav nemoze mi bara moe ime i prezime inace registrirav druga karticka od viza ama isto e
epa nisto togas ke idam vo banka da vidam sto ke mi kazat
Човек не знам што не ти е јасно? Треба само да пишеш твое име и презиме, името на банката, адресата на банката, името на кое се води картичката, ибан и свифт код. Не гледам ништо комплицирано. Ако не знаеш кој е ибан и свифт код на банката, ќе идеш и ќе си прашаш.
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Ај едно прашање, не сум сретнал одговор. Има некоја страна кај што има редовно да се обложуваш на Македонија втора лига?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom