Обложување на нет

Член од
9 септември 2016
Мислења
560
Поени од реакции
398
Добро бе што ми се дешава,у пичку матер.Пред 2 дена повлеков 200евра од бет365,сега гледам 50 евра само на картичка,има шанси до крајот на денот и тие 150 да стигнат ?
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.960
Добро бе што ми се дешава,у пичку матер.Пред 2 дена повлеков 200евра од бет365,сега гледам 50 евра само на картичка,има шанси до крајот на денот и тие 150 да стигнат ?
Ако си ги повлекол така прво 50 па после 150 може а заедно ако си ги повлекол тешко ..
 
Член од
14 април 2012
Мислења
31.409
Поени од реакции
62.005
Ја го јадев еднаш со 72€ банкарски трошоци.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.195
Добро бе што ми се дешава,у пичку матер.Пред 2 дена повлеков 200евра од бет365,сега гледам 50 евра само на картичка,има шанси до крајот на денот и тие 150 да стигнат ?
Тебе те знаат дека си глуп како кур па ти зеле 150 евра, чисто да се нервираш.
 

Schürrle

can't be touched
Член од
19 ноември 2008
Мислења
3.017
Поени од реакции
2.050
I ovie HalkBank kartickite ne vredat za nisto izgleda, sakav da stavam sega pari na Neteller za da prefrlam pari na nekoja strana za oblozuvanje, stikliram gambling, mi stiga kod na telefon za da potvrdam transfer i potoa mi go odbiva transferot.
 
Член од
11 декември 2008
Мислења
395
Поени од реакции
207
momci sakàm da vadam kartica pa me interesira spored vas od koja banka da vadam i koj tip kartica i odma ja davat li i uste nesto skril ili netteler e podobar i koa ke se registiram ke mi stigne li kartica doma ili ne i odma mozam li da prefrlam
 
T

Terroir

Гостин
momci sakàm da vadam kartica pa me interesira spored vas od koja banka da vadam i koj tip kartica i odma ja davat li i uste nesto skril ili netteler e podobar i koa ke se registiram ke mi stigne li kartica doma ili ne i odma mozam li da prefrlam
Виза електрон од тутунска банка, за една недела ќе ти ја дадат откако ќе аплицираш
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.055
Поени од реакции
11.020
Нека помогне некој ако знае.
Странциве претежно работат со пејпал,а тоа е кај нас забрането.Како би префрлил парите кои што сум ги сработил и ми ги префрлиле на пејпал?И дали има воопшто некој начин да се случи тоа.
Дали има некој друг начин кој што не е пејпал?Знали ми треба брз начин на префрлање,а пејпалот е најлесен и го користат сите странци,па затоа него го потенцирам.
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.096
Поени од реакции
8.871
Нека помогне некој ако знае.
Странциве претежно работат со пејпал,а тоа е кај нас забрането.Како би префрлил парите кои што сум ги сработил и ми ги префрлиле на пејпал?И дали има воопшто некој начин да се случи тоа.
Дали има некој друг начин кој што не е пејпал?Знали ми треба брз начин на префрлање,а пејпалот е најлесен и го користат сите странци,па затоа него го потенцирам.
jas ednas dobiv nagrada od angliski forum, isplakjaa samo na paypal, a ne sakaa na skrill ili euro-smetka. mi izlegoa vo presret, so toa sto dozvolia parite da se prefrlat na pay-pall od prijatel od srbija, pa toj posle mi gi prefrli mene na smetka.

proveri vo koi zemji paypall raboti (skoro cel svet, nie i dzunglata ostanavme iskluceni), pa ako imas nekoj poznanik vo druga zemja probaj taka. imase vest deka se raboti i kaj nas da se aktivira paypall celosno, ama kojznae do kade e, i dali uopsto kje bide.

prasaj gi tie sto treba da ti prefrlat -dali im e ok payoneer, skrill, neteller ili nesto slicno, se povekje gi ima takvi slicni na paypal.[DOUBLEPOST=1514045658][/DOUBLEPOST]Ajde od mene edno prasanje, dali ima nekoj iskustvo so 1Xbet https://1xbet.com/ ?
Mislam deka e ruski sajt. Komentarite za nego se ili 0 zvezdi (deka se lopovi, scam i slicno) ili 5 zvezdi deka se e top :D

A gledam ovoj period gi promoviraat preku skrill, rezultati sajtot, i dr frekventni sajtovi.
 
Член од
16 април 2014
Мислења
7.055
Поени од реакции
11.020
@Milanisimus
Пејпал е она што ми треба, затоа што е најупотребувано.Не се работеше за еднократно префрлање туку на подолг период.Пајонир е најдобро за мене ама ете не го користат сите.
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.096
Поени од реакции
8.871
@Milanisimus
Пејпал е она што ми треба, затоа што е најупотребувано.Не се работеше за еднократно префрлање туку на подолг период.Пајонир е најдобро за мене ама ете не го користат сите.
Jasno e. Proveri na temata paypal tuka na forumot, mislam deka imase nekoja finta so karticki od NLB, da izgleda kako da ti e registriran od Slovenija.
 
Член од
4 ноември 2016
Мислења
2.275
Поени од реакции
1.724

ADP

Член од
5 јули 2012
Мислења
3.495
Поени од реакции
2.304
Колку пари беше лиценцата? 30.000 или 300.000 евра? Ми имат кажвано ама имам забораено ако е ова втората тогаш не би требало да се отвора сегде кладилница и нема да има многу ширење
Nemam informacii za ova.

Inace so novata vlada znae nekoj ke ima novosti vo odnos na oblozuvanjeto na net
 

Kajgana Shop

На врв Bottom