Обложување на нет

Член од
11 декември 2017
Мислења
3
Поени од реакции
0
drugari za verifikuvanje na adresata kontkretno prikaciv izvestaj od banka no valjda deka e na makedonski mi go odbija so obrazlozenie 1.) Address Verification: A clear colour copy of a utility bill, bank statement, mobile phone bill, or other government issued letter detailing your name, address and dated within the last 3 months.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
drugari za verifikuvanje na adresata kontkretno prikaciv izvestaj od banka no valjda deka e na makedonski mi go odbija so obrazlozenie 1.) Address Verification: A clear colour copy of a utility bill, bank statement, mobile phone bill, or other government issued letter detailing your name, address and dated within the last 3 months.
Ако имаш сметка од телефон од вип или тмобиле прати им ако е на твое име .. или ако не оди во банка побарај им свифт и ибан код ако си во тутунска ќе ти дадат на лист на англиски напишано .
 
Член од
18 мај 2012
Мислења
121
Поени од реакции
16
Гледам дека повеќе не може да се депонираат средства на Skrill i Netteler со Mastercard го укинале. Исега ние шо немаме Visa electron шо прајме?
 

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
703
Поени од реакции
1.584
Вака сега на повеќето им пишав во порака доколку има заинтересирани кој сеуште немаат отворено акаунт на 1xbet да се регистрираат преку линкот на нашиот партнерски програм
http://refpa.top/L?tag=d_56181m_97c_&site=56181&ad=97
И притоа при регистрацијата во полето за промо код да го запишат кодот 1x_6985 и еднаш месечно ќе имате бесплатни ваучери од 5 и 10 евра.
Ова важи само за новите регистрации
Регистрации може да се извршат и со еден клик со телефонски број
јас се регистрирав и сега кога ке го имам ваучерот ?
 
Член од
15 март 2017
Мислења
8
Поени од реакции
0
јас се регистрирав и сега кога ке го имам ваучерот ?
Од 1-ви до 5-ти во месецот така ни е партнерскиот програм...пишими во порака бројот на акаунтот и за било каква информација слободно пиши[DOUBLEPOST=1518309810][/DOUBLEPOST]
Од први до пети во месецот ќе добие и секој што ќе се регистрира преку овој партнерски програм и било кој може да пише порака околу 1xbet...
 
Член од
4 февруари 2011
Мислења
29
Поени од реакции
5
Дали некој има искуство со обложување со моцарт картичка. На кој принцип работи?
 
Член од
5 септември 2012
Мислења
136
Поени од реакции
21
Можеби имате веќе пишано но ме интересира дали може со НЛБ дебитна картичка да повлекувам директно пари од bet365 или мора се тоа да иде преку neteller ?

Во меѓувреме ми кажаа дека со уни банка картичка може директно се да се средува, сега незнам дали да вадам од кај нив картичка, има ли некој упатен во ова?
 

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
703
Поени од реакции
1.584
Можеби имате веќе пишано но ме интересира дали може со НЛБ дебитна картичка да повлекувам директно пари од bet365 или мора се тоа да иде преку neteller ?

Во меѓувреме ми кажаа дека со уни банка картичка може директно се да се средува, сега незнам дали да вадам од кај нив картичка, има ли некој упатен во ова?
Да едно сто пати пишано од НЛБ можеш директно од картичка.
 

AAbrat

*******
Член од
28 октомври 2015
Мислења
703
Поени од реакции
1.584
Фала ти друже, а кажи ми да не знаеш од прилика колку провизија земаат?
Точно незнам , последниов пат 15 евра сакав да ставам на бет365 за играње па на сметката од нлб си уплатив 1000ка. Ако пак мислиш на провизија на добивка нема такво нешто. За да ти стигнат парите од бет365 на картичка се чека 2-3 работни дена. Поздрав
 
Член од
30 август 2009
Мислења
262
Поени од реакции
78
Planiram da napraam akaunt na bet365...preku koja banka e najdobra da imash transakciona ,dibitna t.e pojma neam kako odi procedurata ke me upati nekoj ???
 
Член од
9 декември 2012
Мислења
52
Поени од реакции
17
Има ли некој асален чичко да ми префрли пари на скрил, а јас да го бројам на рака!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom