Може ли во Македонија да се најде поштена женска?

Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
Ихаааа... шо не напрајфте бе? Демек во Македонија жените ем се глупи ем не дават?

Ипак мислам дека не е проблемот во жените... Пошто една народна вика нема жена шо не дава, има маж шо не бара.
mazite odma davaat samo vie ne barate posto ste glupi balkanki!
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Сите сакате да е*ете и сите сакате невини и поштени да имате.
 

Max Legend

The black swordsman
Член од
27 септември 2010
Мислења
4.339
Поени од реакции
6.479
Сите сакате да е*ете и сите сакате невини и поштени да имате.
You see,it would be all possible in another dimension of time,place but also of mind.That's your signpost up ahead,your next stop-THE TWILIGHT ZONE!
 

thisisnoizy

Good things take time
Член од
29 јули 2010
Мислења
2.007
Поени од реакции
2.043
Аман бе човек, ептен си се разочарал ..
 

Sandra

wicked
Член од
24 август 2005
Мислења
1.490
Поени од реакции
224
na pr mozes da odis vo Shvedska ...tamu site se posteni :)))))))))))))))))))))))))))))))
--- надополнето: Jul 25, 2011 6:42 PM ---
a i dosta so toa postena...sto vi znaci toa postena...ubavo si kaza eden clen pogore...POSTENA E ONAA KOJA U ZIVOT NE BAKNALA MASKO,A KAMOLI PAK DA IMA SEKS SO NEKOGOG....EPA DRAGI MOMCI TAKVA NE POSTOI
Golema Greska.
 
Член од
19 март 2011
Мислења
18.984
Поени од реакции
40.198
...предлог од мене кој и да прашувал за поштени женски да си земе уште од сега едно женско бебе и да му го одгледаат и израснат според неговите принципи за поштеноќа па кога ќе помине пубертет девојчево да си го земе ем поштено ем младо :pipi:
А ако се погоди грда?
 
S

Shellshock nam67

Гостин
и вие сами не знаете што сакате:)
токму тоа битно е откога ќе ја имаш девојката од тогаш да гледаш шо и како а не шо било пред сите имаме минато само да не биди и екстрем и тоа не чини ама една до 2 врски за девојките од 25 нагоре нормални се :drk:, на крај краева девојките се тие кој како сака нека бира :drk::drk::drk:
--- надополнето: Jul 26, 2011 9:26 AM ---
во Шведска нормално е и 2 да онадат една девојка шо му се случило на еден наш иселеник кој имал жена швеѓанка со свој очи веидел како му ја бушат :tapp:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom