Max Legend
Последна активност:
14 септември 2017
Член од:
27 септември 2010
Мислења:
4.340
Допаѓања:
6.473
Поени од трофеи:
205
Пол:
Машко
Роденден:
24 март 1984 (Возраст: 35)
Локација:
Somewhere in Midland

Сподели преку:

Max Legend

The black swordsman, Машко, 35, од Somewhere in Midland

Нема проблем.Слободно прашај кога сакаш ако ти треба совет за манга.Патем беше ливо "Бункер"? 12 август 2011

Последна активност:
14 септември 2017