Може ли во Македонија да се најде поштена женска?

THE_CHOSEN_ONE

1903-2012
Член од
13 август 2007
Мислења
3.724
Поени од реакции
1.333
Сите се курви, а тие другите се на електро е работава или ми се причинува?
А башка многу,многу ама ептен многу се глупи женскиве во Македонија.................. отиди Бугарија отиди Грција да ти е кејф да правиш муабет со некое лично девојче.

Јас искрено планирам да емигрирам.
Тие се плукнам во тоа кантур створењата.
 
Член од
13 март 2011
Мислења
2.277
Поени од реакции
1.989
Сите се курви, а тие другите се на електро е работава или ми се причинува?
А башка многу,многу ама ептен многу се глупи женскиве во Македонија.................. отиди Бугарија отиди Грција да ти е кејф да правиш муабет со некое лично девојче.

Јас искрено планирам да емигрирам.
Тие се плукнам во тоа кантур створењата.
Па шо чекаш?
 
S

Shellshock nam67

Гостин
Сите се курви, а тие другите се на електро е работава или ми се причинува?
А башка многу,многу ама ептен многу се глупи женскиве во Македонија.................. отиди Бугарија отиди Грција да ти е кејф да правиш муабет со некое лично девојче.

Јас искрено планирам да емигрирам.
Тие се плукнам во тоа кантур створењата.
prijatele za da ti dade devojka treba malu trud da vlozis :), a devojkite od bugarija srbija nadvor od makedonija gi interesira samo dzepceto so go imas i nisto drugo te gledaat kako evro ne kako covek. taka da se si ima prednost i mani nema nisto na svetov idealno
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Сите се курви, а тие другите се на електро е работава или ми се причинува?
А башка многу,многу ама ептен многу се глупи женскиве во Македонија.................. отиди Бугарија отиди Грција да ти е кејф да правиш муабет со некое лично девојче.

Јас искрено планирам да емигрирам.
Тие се плукнам во тоа кантур створењата.
хахахахах да правиш муабет со девојче?
за што?
како се везе? дали е подобар зачинот од кам или оригинал вегета.... дал со бордо чанта оди сина шамија.....
Ако најдеш женско со кое можеш да правиш муабет - тоа е сигурно препраен маж и си во голема опасност да бидеш намамен во некоја гарсоњера на периферија и противприродно обљубен.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.594
Поени од реакции
11.469
Абе шотие, арни се девојчињава не туку драпај колчишта. Тебе ако не ти даваат не значи дека уопште не даваат ебате...
 
Член од
16 април 2011
Мислења
607
Поени од реакции
154
Не е муабетот дали даваат. Него дали се курви.
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.594
Поени од реакции
11.469
Не е муабетот дали даваат. Него дали се курви.
Ама види сега тој поимот курва е многу контроверзен и кај поединци има различно значење. Избраниот претпоставувам дека е испровоциран оти на едни даваат а на други не шо е многу нормална работа на планетава
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.687
Ихаааа... шо не напрајфте бе? Демек во Македонија жените ем се глупи ем не дават?

Ипак мислам дека не е проблемот во жените... Пошто една народна вика нема жена шо не дава, има маж шо не бара.
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Како беше тој ѓаволовиот речник

Поштена - Ми дава само мене
Полупоштена - Ми дава мене, ама дава и на други
Курва - Дава на сите, јас не сум дојден на ред сеуште
Проклета курва - Му дава на сите освен мене
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.678
Поени од реакции
19.589
Абе крај да не се можело да ви се најде, и после тоа жените биле комплицирани, вакви онакви, ако дава тогаш курва, ако не дава и тоа не го бива, сеа може малку на охриѓани да им ја украдам изреката ако не вичинит ојте си.. може во бугарија или србија со раширени нозе ќе ве чекаат и со уста полна „муабет“.
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
prijatele za da ti dade devojka treba malu trud da vlozis :), a devojkite od bugarija srbija nadvor od makedonija gi interesira samo dzepceto so go imas i nisto drugo te gledaat kako evro ne kako covek. taka da se si ima prednost i mani nema nisto na svetov idealno
другите девојки надвор од границава ги интересира џебот. нашиве покрај џебот ги интересира и колата ( читај бемве предуслов ) станот, работатата и ред други работи. - ако грешам нека изгорам! :)

П.С асална девојка у македонија да најдеш ти е еднакво на шансите да добиеш лото 7/39 !
 

Klinton

wanna BOMB?
Член од
11 април 2010
Мислења
2.786
Поени од реакции
4.432
Сите се курви, а тие другите се на електро е работава или ми се причинува?
А башка многу,многу ама ептен многу се глупи женскиве во Македонија.................. отиди Бугарија отиди Грција да ти е кејф да правиш муабет со некое лично девојче.

Јас искрено планирам да емигрирам.
Тие се плукнам во тоа кантур створењата.
ti izgleda nemas sreka vo ljubovta, pa site se krivi....
ilida ne izede premnogu korpi vo eden den....

moj licen stav e sekogas pocni od sebesi i svoite, koga prasuvas dali site zeni/devojcinja se ???????? prasaj ja majka ti, sestra ti, batucetka ti itn itn
bez navreda samo imam poenta
 

Kajgana Shop

На врв Bottom