Може ли во Македонија да се најде поштена женска?

Член од
15 јуни 2011
Мислења
409
Поени од реакции
304
na pr mozes da odis vo Shvedska ...tamu site se posteni :)))))))))))))))))))))))))))))))
--- надополнето: Jul 25, 2011 6:42 PM ---
a i dosta so toa postena...sto vi znaci toa postena...ubavo si kaza eden clen pogore...POSTENA E ONAA KOJA U ZIVOT NE BAKNALA MASKO,A KAMOLI PAK DA IMA SEKS SO NEKOGOG....EPA DRAGI MOMCI TAKVA NE POSTOI
 
I

indigo child

Гостин
Што? Да не не е така?
Oh...
Ne e problemot vo parite.
Lichno, nikad u zhivot ne sum bila drvo pijana, a moite mi davaat i po 1000 denari koga iskacham.
Rabotata e vo vospituvanjeto i iq-to na devojkite.
Sekade ima i poshteni i neposhteni, samo treba da gi pronajdesh poshtenite.

Zoshto mislish deka ne postoi devojka koja e poshtena? Spored tebe site se isti?
Ja lichno, se vregjam so izjavava. Mrzam nekoj da me nareche ista so najgolemite sponzorushi u Skopjevo.
Sekoja devojka e razlichna. Nekoi devojki i se menuvaat by the touch of love.
Spored mene, shto i da napravila devojkata, ako bilo napraveno od ljubov, go opravduvam.
Za iskrena devojka, bi rekla deka e poshtena.
A ne taa sho ne bacila nikoj u zhivotot...lol xD
 

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Aha.
Znachi taka.
Ja sea posho sum poshtena, a moite mi davaat 3k mesechno, treba da idam nekoj fraer da si najdam posho brat, ne mozham da prezhiveam so 3k, moram da se ochukam barem ednash na 2 nedeli, a ej, nejkjam da sedam ko "striter" na ulica.
Ja ustvari poshtena sum, ama moite slabo mi davaat kesh...///:
Zatoa i jas i drugarkite moi stanavme vakvi...beshtii...
Не те осудувам ситуацијата е таква ти си го бираш партнерот не е тоа проституција не се секирај :P
--- надополнето: Jul 25, 2011 7:00 PM ---
na pr mozes da odis vo Shvedska ...tamu site se posteni :)))))))))))))))))))))))))))))))
--- надополнето: Jul 25, 2011 6:42 PM ---
a i dosta so toa postena...sto vi znaci toa postena...ubavo si kaza eden clen pogore...POSTENA E ONAA KOJA U ZIVOT NE BAKNALA MASKO,A KAMOLI PAK DA IMA SEKS SO NEKOGOG....EPA DRAGI MOMCI TAKVA NE POSTOI
Кажи им кажи им ја сум со тебе :) Како беше она "Девојките сакаат само добар провод" нешо у тој стил :)
 
I

indigo child

Гостин
Не те осудувам ситуацијата е таква ти си го бираш партнерот не е тоа проституција не се секирај :P
Не праев уопште муабет за мене, али толку ти е капацитетот да ме разбереш <3
 
Член од
21 август 2008
Мислења
6.500
Поени од реакции
1.320
da taka use od stari e toa ostanato, zenite se ili smotani ili rastureni!!!!
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot

Шеј Лонг

Koristam kirilica.
Член од
16 јуни 2010
Мислења
1.987
Поени од реакции
1.610
Не праев уопште муабет за мене, али толку ти е капацитетот да ме разбереш <3
Тоа ми се допаѓа што има и такви како тебе, па може некогаш судбината ќе не спои и ќе си живееме среќно до крајот на нашите животи <3
 
Член од
27 јануари 2011
Мислења
79
Поени од реакции
63
Добро бе јес да ретко се уклучувам на форумов и може немам многу право да зборувам што и какви теми се отвараат, ама што е со темиве?Најјаки женски, среќен брачен пар, поштена женска.......ауууууу
Ме мрзеше да читам се по ред, можеби веќе е и дадена дефиниција за поштеноќа во склоп на темава....предлог од мене кој и да прашувал за поштени женски да си земе уште од сега едно женско бебе и да му го одгледаат и израснат според неговите принципи за поштеноќа па кога ќе помине пубертет девојчево да си го земе ем поштено ем младо :pipi:
 

THE_CHOSEN_ONE

1903-2012
Член од
13 август 2007
Мислења
3.724
Поени од реакции
1.333
У 7 саат сабаље бев ненаспан... досадно ми беше, а еве гледам 6 страни сте направиле............................................................

А инаку не излажав, отиди Србија,Хрватска,Шпанија,Франција,Шведска,Данска девојки памет да ти штукне, а се понашаат сосем пристојно.
Тука во Македонија "фото модел" метар и шеесет висока, на изглед може да се рече и потпросечна оцена два или три од можни десет, суета до небо, мислиш Синди Крафорд е, понашање НУЛА...........

Јадни машки мораат да работат по 12 саати дневно само за да заработат некоја кинта за да изгледаат достојно во очите на "принцезиве".

Сменете го зборот "поштена" од насловот во "нормална".
Ептен ми е смешен зборот па не можев да се воздржам а да не го употребам.
 
Член од
14 август 2010
Мислења
5.507
Поени од реакции
5.818
У 7 саат сабаље бев ненаспан... досадно ми беше, а еве гледам 6 страни сте направиле............................................................
ако си бил ненаспан господине, тоа не е оправдување за тоа што си го напишал.
Сите се курви, а тие другите се на електро е работава или ми се причинува?
А башка многу,многу ама ептен многу се глупи женскиве во Македонија.................. отиди Бугарија отиди Грција да ти е кејф да правиш муабет со некое лично девојче.
Јас искрено планирам да емигрирам.
Тие се плукнам во тоа кантур створењата.
и после сакаш некоја поштена тебе да ти изиграва, кога немаш ни грам култура. изгледа ти тука немаш добро прошетано да видиш што како, и те молам кога пишуваш нешто вакво, земи во обзир дека не си разговарал со секоја девојка тука во Македонија, за да дојдеш до таков заклучок(да ги нарекуваш сите курви и глупи) другпат добро размисли пред да напишеш било каков факт.:pipi:
 

Шота Буби

нотар
Член од
4 март 2009
Мислења
3.087
Поени од реакции
1.780
Сите се курви, а тие другите се на електро е работава или ми се причинува?
А башка многу,многу ама ептен многу се глупи женскиве во Македонија.................. отиди Бугарија отиди Грција да ти е кејф да правиш муабет со некое лично девојче.

Јас искрено планирам да емигрирам.
Тие се плукнам во тоа кантур створењата.
зошто одиш во Бугарија,затоа што таму се поштени?
 

laceso

Zoomj †
Член од
17 мај 2011
Мислења
422
Поени од реакции
318
може, еве ја седи до мене, сеа ќе пише во нејзино име :

нема попоштено парче од мене у градов, другите се хоус, sue me.
 
T

Tetro

Гостин
и после сакаш некоја поштена тебе да ти изиграва, кога немаш ни грам култура. изгледа ти тука немаш добро прошетано да видиш што како, и те молам кога пишуваш нешто вакво, земи во обзир дека не си разговарал со секоја девојка тука во Македонија, за да дојдеш до таков заклучок(да ги нарекуваш сите курви и глупи) другпат добро размисли пред да напишеш било каков факт.:pipi:
Ова ми звучи како да се препозна во некоја приказна :pos::pos::pos::pos::pos:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom