Листа на теретани (локација, цени, рецензии)

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.372
Поени од реакции
11.729
Јас каде што одам сега мириса на аптека, газдата само прска со средство за дезинфекција, капи од шипките. :pos:

Човекот си менал и завеси и тоа вентилаторите дуваат цел ден, абе домаќин човек.

500че месец. :D
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.736
Поени од реакции
625
Теретана К.Вода, Аеродром, Центар, што работи и недела? Скоро сегде кај што прашувам недела не работат
 
Член од
4 ноември 2011
Мислења
13
Поени од реакции
5
Теретана Арена во центар на Тетово.
Одлично место, многу простор, голем избор на справи, хигиена на ниво.
 
Член од
25 септември 2016
Мислења
738
Поени од реакции
847
Цениве реално, малку се препумпани низ цела држава, секоја чест само за Битола најпристапни теретани со восока опрема, тој град мислам дека живее за фитнес, убав живот, и кафенце на широк сокак...
 
Член од
10 февруари 2010
Мислења
749
Поени од реакции
243
Точно е.
Има теретани низ Ск над 100е наплаќаат.
Не се болни газдите, болни се тие што плаќаат толку.
 
На врв Bottom