JaqenH'ghar
Поени од реакции
7.962

Профил пораки Последна активност Теми и мислења За мене

 • Ме изнасмеа со матичната, да не ме сфатиш погрешно :D
  JaqenH'ghar
  JaqenH'ghar
  да не зборам лошо вчера ми пиша пред 16:00 ама понесен со ковид искуството каде ја барав 2 дена да прашам зашто не ми ѕвони , а ми рекоа матичниот ќе ти се јави нема потреба ти :D
  не ги знаела референтните вредности ама според неа не било голема бројка. Девојче што специјализира на инфективна рече дека штом е над 3 добар сум.
  • Ми се допаѓа
  Reactions: Ilumious
  Ilumious
  Ilumious
  Специјализантите знаат пута 3 од вработени доктори и матични затоа што се замараат.
  JaqenH'ghar
  JaqenH'ghar
  Додека не сфати убаво каква е ситуацијата и да има избор дали да остане тука да проба да направи нешто или вклопи во овој трул систем


  или Дојчланд :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Bottom