Кладилница (Генерална дискусија)

ruller

Expert
Член од
5 септември 2011
Мислења
316
Поени од реакции
135
Decki, dali moze da se igra na bet365 poradi ovie nasive sto kaznuvale ako te fatele...
 
Член од
4 октомври 2018
Мислења
2.455
Поени од реакции
5.859
Верл X2, Олимпијакос и Лудогорец даваат гол во двете полувремиња
3/3

Следни Бачка дава гол, Интер да победи и Еспањол со Алмериа да има по 1 гол и двете полувремиња 4 коеф
Во живо Плзен дава гол, Леувен дава гол, Лориент со Рен да има по 1 гол и во двете полувремиња 4.4 коеф
 
Последно уредено:

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.370
Поени од реакции
11.731
Screenshot_2020-12-20-18-49-50-663_com.android.chrome.jpg

Vo zivo ne mi gi davaa ovie granici za uplakjanje.

Za volzburg mi davaa nad 1.5, utd nad 4.5 i at Alanta nad 1.5, trgnav so 30 da go pustam, pederi. :D
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
12.299
Поени од реакции
8.207
Член од
5 ноември 2020
Мислења
103
Поени од реакции
20
Zasto ja nema Zenit: Crvena Zvezdag vo kladilnici, osven vo Evrotip, da ne mestat nesto so jako iznenaduvanje
 

Milanisimus

Gladiator
Член од
12 јули 2009
Мислења
1.204
Поени од реакции
2.099
Член од
3 септември 2020
Мислења
58
Поени од реакции
128
Член од
4 октомври 2018
Мислења
2.455
Поени од реакции
5.859

Многу глупа работа ако не го продолжат онлајн обложувањево, ај за појаки уплати сингл дабл секако не се исплаќа долгорочно да играш во нашиве макар и онлајн оти зимаат 15% данок на секоја добивка. Ама за народниве лото тикети и те како беше добро, да не трчаш во кладилница поготово во време на корона
 
Член од
29 септември 2020
Мислења
28
Поени од реакции
33
Chelsea - West Ham --> 1i3+
Burnley - Wolves --> 2i3-4
Midtjylland - Nordsjaelland --> 1i3+

околу 14 квота, вреди да се проба
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.255
Поени од реакции
4.924
Според традицииве денес
Митиланд 3+
Ал Хид - Манама (Бахреин куп) гг /гг3+ последни 8 меѓусебни се гг а 7 од нив гг3+
Ал Итихад - Ал Раед (Саудиска Арабија) гг им се последните 9 меѓусебни а 7 од нив гг3+.
Касно станав и одма отидов да ја уплатам цсго утакмицава 1.59 им даваа на Хелрејсер со бугариве .. лагано 2-0 ќе е оваа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom