Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.007
Поени од реакции
1.903
Ренџерс - Мадервел 1-1 & 3+ @ 1,95
Несомнено е кој е подобар тим, Ренџерс доминират у Шкотска лига, имат у просек скоро по 3 гола на утакмица, овија другите имат некои повредени играчи.

Ница - Лион 2 & Т2 @ 1,86
Ница имат ногу повредени играчи, а и Лион е далеко подобра екипа, играт офанзивно па очекува се победа со минимум 2-3 гола.

Похрабри може да пробат Баерн 2+ прво и 2+ второ 3 квота :D
 
Последно уредено:
Член од
1 септември 2014
Мислења
4.953
Поени од реакции
7.586
Бодо 2+I&2+II
Молде 2+I&2+II
Леверкузен 2+I&2+II
Менхенгладбах 2+I&2+II
Де Графшап 2+I&2+II
Утрехт 2+I&2+II
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.370
Поени од реакции
11.731
Е што видов сеа Баерн 2т2 2.04 квота, жени и деца се ставаат на ова. Ќе ти ебам Леверкузен умрен незакопан, 20 гола ќе им дадат.
Lever t1 2+ prvo, 6.50.
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.007
Поени од реакции
1.903
Ренџерс - Мадервел 1-1 & 3+ @ 1,95
Несомнено е кој е подобар тим, Ренџерс доминират у Шкотска лига, имат у просек скоро по 3 гола на утакмица, овија другите имат некои повредени играчи.
Јаооо погрешка наместо 2 у 1 пишал сам 1 у 1... :D

Џерард да цркнеш
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.370
Поени од реакции
11.731
Што е со коефициентиве за ПСЖ?


Толку се опрани па да им даваат по 2 на гости?
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
3.974
Поени од реакции
8.951
Што е со коефициентиве за ПСЖ?


Толку се опрани па да им даваат по 2 на гости?
Имаат повредени.
Мислам Нејмар нема да игра а и Лил не е Дижон...баш напротив, има повеќе бодови моментално од ПСЖ и е во добра форма.
Реална квота би рекол.
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
13.593
Поени од реакции
15.808
Што е со коефициентиве за ПСЖ?


Толку се опрани па да им даваат по 2 на гости?
Tolku bogami igraat mizeren fudbal, i ne im igra Nejmar.A Lil bogami moze da gi nalupa ko od sala

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.370
Поени од реакции
11.731
Totenhem t1 3+
Roma t2 2+
Wolfsburg t1 2+
Sasuolo t1 2+
Ajax t2 2+ pp

Cisto radi statistika i koeficienti, moze i inter 1 i t1 3+ 1.95.
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.255
Поени од реакции
4.923
Ова за денес комбинирано од анализи од повеќе сајтови . Мој тип е астралис -1.5 а и бачка мислам иде лагано гг3+ до сега на 5 меѓусебни сите им се гг4+ а и бачка дава по 2 гола на секоја утакмица


Sent from my MI 9 using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom