Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
5 ноември 2020
Мислења
115
Поени од реакции
24
Za utre rakomet Crna Gora : Spanija x , Hrvatska : Germanija x , Danska : Rusija x....uplatete si , koeficientite se 8,5; 8,25; 8,75...koga ke gi vidat ovie uplati gazdite na kladilnicite ke izbegaat preku Evzoni vo stranstvo
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.441
Поени од реакции
13.857
Во спортлајф во Кисела Вода некој погодил пет X ракомет и истите ги уплатил на три различни тикети со ваучери од по 20 денари. Добитен е над милион и 500 денари. Ќе го има по портали утре ваљда. :tvg:
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.970
Поени од реакции
35.616
Овие јонибет невидена катастрофа .. ниту депозит можам да ставам, ниту код ми стига на телефон за верификација, за бонуси не ни стигнавме да правиме муабет. :pos:

И шо е најжално на бет ја тргнале онлајн трансфер опцијата за депозити, и сега незнам на друг начин како да ставам пари. Кладилниците затвараат во среда овде, неможам лично да уплаќам ...

ДАЛИ ЈАС ТОА ЌЕ ЗАШТЕДАМ ПАРИ НАРЕДНИТЕ 3 ВИКЕНДА? :vozbud::vozbud::vozbud::pos:
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Овие јонибет невидена катастрофа .. ниту депозит можам да ставам, ниту код ми стига на телефон за верификација, за бонуси не ни стигнавме да правиме муабет. :pos:

И шо е најжално на бет ја тргнале онлајн трансфер опцијата за депозити, и сега незнам на друг начин како да ставам пари. Кладилниците затвараат во среда овде, неможам лично да уплаќам ...

ДАЛИ ЈАС ТОА ЌЕ ЗАШТЕДАМ ПАРИ НАРЕДНИТЕ 3 ВИКЕНДА? :vozbud::vozbud::vozbud::pos:
Шо викаат Customer Support?
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.970
Поени од реакции
35.616
Шо викаат Customer Support?
Тек ќе ги контактирам. Набрзина го направив акаунтот за да спремам за игра за викендов, али сеа за сеа ништо не функционира. Ќе видам до вечер ако не ќе правам на таа @ilz шо ми ја кажа, бетано.
 
Член од
11 октомври 2010
Мислења
6.546
Поени од реакции
21.524
Тек ќе ги контактирам. Набрзина го направив акаунтот за да спремам за игра за викендов, али сеа за сеа ништо не функционира. Ќе видам до вечер ако не ќе правам на таа @ilz шо ми ја кажа, бетано.
Пробај покасно, можно е да имаат maintenance. Обично во утринските часови се дешава ова.
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.127
Поени од реакции
8.937
Овие јонибет невидена катастрофа .. ниту депозит можам да ставам, ниту код ми стига на телефон за верификација, за бонуси не ни стигнавме да правиме муабет. :pos:

И шо е најжално на бет ја тргнале онлајн трансфер опцијата за депозити, и сега незнам на друг начин како да ставам пари. Кладилниците затвараат во среда овде, неможам лично да уплаќам ...

ДАЛИ ЈАС ТОА ЌЕ ЗАШТЕДАМ ПАРИ НАРЕДНИТЕ 3 ВИКЕНДА? :vozbud::vozbud::vozbud::pos:
valjda mislis za bet365?
jas vcera stavav pari na skrill, od mastercard, i bas imase del kade prasuva dali parite kje odat za komar,
i koga stavas da, vika deka ne moze taa opcija.
jas periodov samo od mastercard direktno na bet365, pinnacle i slicno.
valjda uste toa ostana ...
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Овие јонибет невидена катастрофа .. ниту депозит можам да ставам, ниту код ми стига на телефон за верификација, за бонуси не ни стигнавме да правиме муабет. :pos:

И шо е најжално на бет ја тргнале онлајн трансфер опцијата за депозити, и сега незнам на друг начин како да ставам пари. Кладилниците затвараат во среда овде, неможам лично да уплаќам ...

ДАЛИ ЈАС ТОА ЌЕ ЗАШТЕДАМ ПАРИ НАРЕДНИТЕ 3 ВИКЕНДА? :vozbud::vozbud::vozbud::pos:
Ima drug prakticen nacin za deposit, paysafecard vauceri, gi ima nasekade da se kupat, vo sekoj kiosk, benziska, market, itn itn...
Gi ima vo vrednost od 10,15,20,25,50,100€.
Samo go vnesuvash PINot od vaucerot i parite gi imas instantno na raspolaganje.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.172
Поени од реакции
15.982
Ima drug prakticen nacin za deposit, paysafecard vauceri, gi ima nasekade da se kupat, vo sekoj kiosk, benziska, market, itn itn...
Gi ima vo vrednost od 10,15,20,25,50,100€.
Samo go vnesuvash PINot od vaucerot i parite gi imas instantno na raspolaganje.
Ова е најчиста работа.
 
Член од
16 јануари 2011
Мислења
362
Поени од реакции
127
Правел некој withdraw од bet365 во последниве 3-4 месеци? Ми дава само wire transfer опција за повлекување? Дали е доволно да имам само девизна сметка во банка (во евра) и да ги повлечам на тој ибан?
Имате ли други опции вие за withdraw или само оваа е и кај вас? (пред 2-3 години кога играв можеше директно да се повлечат парите на виза или мастеркард картица)
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Астралис - Комплексити гејминг во меридијан 2-0 е 1.46 а да тепа Астралис со -1.5 хендикеп е 1.64 . ги имаат згрешеко квотиве али секако ќе е 2-0 оваа .
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Живнете ја малце темава ајде..
Од мене ви се Ајнтрахт, Штутгард, Мускрон. 3+ сите три текми, 4 коеф прават. Добар просек на голови и на домаќините и на гостите. Идат на 1000рка овие.
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.970
Поени од реакции
35.616
Ima drug prakticen nacin za deposit, paysafecard vauceri, gi ima nasekade da se kupat, vo sekoj kiosk, benziska, market, itn itn...
Gi ima vo vrednost od 10,15,20,25,50,100€.
Samo go vnesuvash PINot od vaucerot i parite gi imas instantno na raspolaganje.
Знам ги имам гледано во Алди али незнаев како функционираат ... значи paysafecard само со пинот и толку? Слично како со амазон гифт ваучерите?
Автоматски споено мислење:

Правел некој withdraw од bet365 во последниве 3-4 месеци? Ми дава само wire transfer опција за повлекување? Дали е доволно да имам само девизна сметка во банка (во евра) и да ги повлечам на тој ибан?
Имате ли други опции вие за withdraw или само оваа е и кај вас? (пред 2-3 години кога играв можеше директно да се повлечат парите на виза или мастеркард картица)
Јас правев пред 2 недели, мемориран ми беше ибанот и ми стигнаа парите на сметка за 2 работни дена.

Чудна работа. За да им земеш пари се иде супер, за ти да им дадеш потешко. :pos: :pos:
Автоматски споено мислење:

Пробај покасно, можно е да имаат maintenance. Обично во утринските часови се дешава ова.
Ги контактирав, имале проблем со sofort banking до вечер требало да средат.
 
Последно уредено:
Член од
16 ноември 2007
Мислења
3.637
Поени од реакции
3.260
Сиудад де Лусена - Севиља Т1 1+ @ 2.15 (Спортлајф)

Домаќините се четвртолигаши кои играат доста офанзивен фудбал. Имаат стадион со вештачка трева и по статистиката постигнале барем еден гол на 47 од последните 50 натпревари.

Севиља доста ќе ротира во одбраната, а на голот најверојатно ќе биде некој од младинските голмани.

Дефинитивно вреди коефициентот да се проба.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom