Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.288
Поени од реакции
4.961
Сити - ВБА жолти картони 2.5 + 2.01 во меридиан . Судија е Питер Банкс кој до сега сезонава има судено 4 утакмици и има поделено 12 жолти картони 4 во просек .
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.489
Поени од реакции
16.137
Андерлехт - Остенде 1Х & GG, 2.05 во Спортлајф

Андерлехт дома има 4 победи и 4 нерешени, па се очекува оваков исход и на овој натпревар, додека гол-гол предвидувам бидејќи лигата им е ран ен ган на фудбалски начин.
За похрабрите може и 1 & ГГ.
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.119
Поени од реакции
8.909
ako ja imate fener - milano 2ka na podobra kvota vo nekoja od lokalnite
od 1.9 na 1.65 padna 2kata

za fener ne igra veseli, a brown e GTD. fener preslab sezonava, alba gi odra 20+ razlika
minatoto kolo, a milano dobro se drzese so barselona do nekolku minuti pred krajot i ima
dobra sezona.
 
Член од
5 ноември 2020
Мислења
115
Поени од реакции
24
Sum fakjal pari na evroliga i evrokup , ama najubavi dobivki sum imal na vaterpolo liga na sampioni...pa taka denes jadran herceg novi 23,5+; Hanover 22,5+; Dubrovnik 1 ; Spandau 19,5 +; Ortigia 18,5 +....da se proba da vidime dali ke dobieme nekoe evro na ovoj tip
 
Член од
4 јуни 2016
Мислења
438
Поени од реакции
365
Сити - ВБА жолти картони 2.5 + 2.01 во меридиан . Судија е Питер Банкс кој до сега сезонава има судено 4 утакмици и има поделено 12 жолти картони 4 во просек .
Ја пуштив заедно со Штутгарт ГГ.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Живнете ја малце темава ајде..
Од мене ви се Ајнтрахт, Штутгард, Мускрон. 3+ сите три текми, 4 коеф прават. Добар просек на голови и на домаќините и на гостите. Идат на 1000рка овие.
Да се надополнам на постов. Еве неколку мои предлози на голови, базирани чисто на статистика. Немам некоја особена анализа. Бирајте си, комбинирајте си, дублови, триплови, тикети..Што ви душа сака.
Anderleht - Oostende gg
Barnsley - Preston gg
Watford- Brentford gg
Cambridge - Colchester gg
Cheltenham - Bolton gg
Exeter - Harogate t1
Torquay - Dag i Red t1
Greuter Furth - Darmstad t1
DinamoDresden - Verl gg
Empoli - Cremonese t1
Salernitana - Lece gg
Shafhausen - Will t1
Dunfermline - St.Johnston gg
 

Invader

I am not in danger, I am the danger!
Член од
17 ноември 2008
Мислења
18.018
Поени од реакции
22.923
Сити - ВБА жолти картони 2.5 + 2.01 во меридиан . Судија е Питер Банкс кој до сега сезонава има судено 4 утакмици и има поделено 12 жолти картони 4 во просек .

 
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Знам ги имам гледано во Алди али незнаев како функционираат ... значи paysafecard само со пинот и толку? Слично како со амазон гифт ваучерите?
Автоматски споено мислење:



Јас правев пред 2 недели, мемориран ми беше ибанот и ми стигнаа парите на сметка за 2 работни дена.

Чудна работа. За да им земеш пари се иде супер, за ти да им дадеш потешко. :pos: :pos:
Автоматски споено мислење:



Ги контактирав, имале проблем со sofort banking до вечер требало да средат.
само кажуваш за колку сакаш пејсејф, имаш 1 еур провизија и добиваш код и само го внесуваш..ништо тешко :)
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
само кажуваш за колку сакаш пејсејф, имаш 1 еур провизија и добиваш код и само го внесуваш..ништо тешко :)
Nema provizija bez provizija e.
Автоматски споено мислење:

DelBoy, do neodamna bese samo pinot da go vnesis i tolku. Od pred 2-3 meseci napravija da mora i konto da imas (poradi perenje na pari), mnogu se perea pari od razni biznisi preku psc zatoa sto bese anonimno, zlatni vreminja bea toa ama sega tesko bidekji imaat evidencija.
Treba samo da se registriras na paysafecard, da uploadiras Ausweis za verifikacija i instantno ke ti go aktiviraat akauntot mozes go koristis odma. Posle samo pin vnesuvash od vaucerot i depozitiras na koja sakas kladilnica, a za isplata preku Bank Transfer.
I bez provizija e.
Eh kolku para imam isprano so ovaa rabota, i seushte peram ama aj da ne se falam mn mn. :D
Автоматски споено мислење:

Larkin 16.5+
 
Последно уредено:
Член од
24 декември 2007
Мислења
12.692
Поени од реакции
4.520
Nema provizija bez provizija e.
Автоматски споено мислење:

DelBoy, do neodamna bese samo pinot da go vnesis i tolku. Od pred 2-3 meseci napravija da mora i konto da imas (poradi perenje na pari), mnogu se perea pari od razni biznisi preku psc zatoa sto bese anonimno, zlatni vreminja bea toa ama sega tesko bidekji imaat evidencija.
Treba samo da se registriras na paysafecard, da uploadiras Ausweis za verifikacija i instantno ke ti go aktiviraat akauntot mozes go koristis odma. Posle samo pin vnesuvash od vaucerot i depozitiras na koja sakas kladilnica, a za isplata preku Bank Transfer.
I bez provizija e.
Eh kolku para imam isprano so ovaa rabota, i seushte peram ama aj da ne se falam mn mn. :D
Автоматски споено мислење:

Larkin 16.5+
Aha kaj mene e..26 plakjas za 25 da dobies
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: ilz
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.557
Поени од реакции
998
Хахахаха, пишале со многу знаење, кое црно знаење бе, поверојатно е лото да добиеш него ова да го погодиш

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 

ilz

Член од
15 октомври 2013
Мислења
4.348
Поени од реакции
3.987
Vecerva Hjuston - San Antonio 223.5+ 1.90
Prijatelska egzibiciona utakmica na koja bi trebalo da gledame ognomet od poeni.
Bradata ke igra vecerva, nema da me cudi ako za 25-30 minuti na parket im za4uka 30+ poeni na Spurs vecerva.
Ke se igra slaba odbrana i brza kosarka.
 
Член од
2 јули 2010
Мислења
5.872
Поени од реакции
7.295
Ми иде да убијам вакви, ја не можам 1.15 да погодам овој 5 икса погодил во ракомет. ПЕТ НСЃСМДМСНССННСАНСЈЈССХСЈСНСНСНСНЗНСБЊКДБНРХЉОЏБС
Професор бе.
Сигурно Аз Алмакар вика,живите да му ги ебам.

Sent from my SM-A920F using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom