Кладилница (Генерална дискусија)

Riddler

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
5.316
Поени од реакции
6.572
Еткинсон кучево лајна да јајт шо не му даде на Сисоко жолт
Сисоко жолт 4.00
Роуз црвен 17.00
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
10.299
Поени од реакции
5.399
Inace za tie sto prasuvaa za kladilnici Meridijan, vo Gjorce otvorija edna izmegju market Żito i Šparkase banka na glavnata ulica..
 
На врв Bottom