Кладилница (Генерална дискусија)

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Porto i te kako potcenet vredi da se proba na kvota 4.2

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Член од
21 септември 2008
Мислења
14.403
Поени од реакции
13.719
Лоши вести од Кањижа. Последните два натпревари, денес со Нексе и утре со Партизан, Металург ќе ги одигра без првите голмани Дупјачанец (истегнал лигамент) и Ѓорѓески (стомачен вирус). Одбраната на нашиот гол ќе падне врз плеќите на најмладиот - Мијатовиќ, кој ланската сезона ја заврши како трет голман на Металург 2. Дополнително, поради стомачен вирус ќе го немаме и Кондев, а поради повреди во Кањижа ги нема и Танкоски и Чантурија.

5,5 е хендикепот за Нексе кои пред некоја ден гледам ги тепале Сегед. Би требало да помине без проблем.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.803
Поени од реакции
2.446
Дајте некој тенис за утре, УС Опен почнува. Јас пола саат веќе ги гледам, Кецман, Квереј, Раонич ми фаќаат око.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.897
Поени од реакции
9.492
Bet365 koи пички се а ја мислев само нашиве кладилници се срање
 
Член од
22 април 2005
Мислења
1.333
Поени од реакции
504
Svajda Anderson hendikep 1 (9.5). Ednostavno Anderson ne mi e vo forma za do tolku ubedlivo da tepa, bez razlika sto prviov e anonimus.
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.897
Поени од реакции
9.492
Добитен тип ми го рчунаат со коефициент 1.1 кој ѓупци се овие а причината погрешно поставена маргина преку куров мој шо не земаа со време да го напрает то а не од ко заврши утакмицата и ко улета а и плус немаше ништо грешно само лајна јадет
 

Сладоледџија

Ванила & Чоколадо
Член од
8 декември 2009
Мислења
14.458
Поени од реакции
11.914
Добитен тип ми го рчунаат со коефициент 1.1 кој ѓупци се овие а причината погрешно поставена маргина преку куров мој шо не земаа со време да го напрает то а не од ко заврши утакмицата и ко улета а и плус немаше ништо грешно само лајна јадет
се играше 2х25 минути турнирот, а овие сигурно мислеле 2х30 и затоа големи граници.. копилиња
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.897
Поени од реакции
9.492
се играше 2х25 минути турнирот, а овие сигурно мислеле 2х30 и затоа големи граници.. копилиња
Сите исплаќаа освен овие копилињава пак ке речам да ми го важеа за void пред почеток ке разберев ама бе после утакмица и 1.08 да ми рачунаат можат да одјебат али монопол се шо се тиче ракометиве и морам да трпам шо ги ебам ке им наплатам сеа со металург(ако не се заебаваат последниве 10мин) и Ангола веке ја наплатив
 
Член од
16 јануари 2013
Мислења
3.815
Поени од реакции
7.503
Сите исплаќаа освен овие копилињава пак ке речам да ми го важеа за void пред почеток ке разберев ама бе после утакмица и 1.08 да ми рачунаат можат да одјебат али монопол се шо се тиче ракометиве и морам да трпам шо ги ебам ке им наплатам сеа со металург(ако не се заебаваат последниве 10мин) и Ангола веке ја наплатив
Она што е битно во вакви случаи е дали доколку влезел обратниот тип ќе зголемеле коефициент.
Инаку секогаш се во право да променат правила доколку направат грешка.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom