Кладилница (Генерална дискусија)

Член од
1 март 2009
Мислења
8.090
Поени од реакции
8.954
Добро фатил некој тикет со над 100 коеф. во последно време? Ко невозможна мисија ми е мене а ми беше рутина претходни 15 год.. Ни логички ни статистички ни филингски никако не бива
Washed up сум или спорто ојде у курац?
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
2.846
Поени од реакции
2.420
Добро фатил некој тикет со над 100 коеф. во последно време? Ко невозможна мисија ми е мене а ми беше рутина претходни 15 год.. Ни логички ни статистички ни филингски никако не бива
Washed up сум или спорто ојде у курац?
Tiket edvaj 10 kvota se faka a kamo li po 100.I jas imam takov oset deka porano mnogu lesno fakav sto i da pisev,pogotovo tenisive stanale svetsko cudo za gagjanje.Fudbalot od porano na konecen tip bese tezok za pogoduvanje mnogu utakmici,ama odredeni tipovi i kombinacii se gagjaa..
 
Член од
22 јули 2011
Мислења
195
Поени од реакции
100
Овие од Макс бет почнаа ли некаде во Скопје да работат?

Сретнав пред пола саат еден пријател, една личност познаник и ми кажа дека се пријавил на оглас кај тие во Макс бет, му вртеле пред неколку денови да оди вчера кај нив на интервју во хотелот Гранд Плаза и отишол таму на интервју кое кратко траело и му кажале да дојде следен Понеделник на 19 за обука од 7 денови, во меѓувреме вчера имало неколку луѓе кои ја почнале обуката во хотелот ама сите тие биле од Скопје кандидати.
Ама утрово му пратиле смс порака со текст дека обука немало да има, па ликот им звонел и му се јавиле и му кажале сега приоритет им било да имаат обучени кандидати за во Скопје да се пробијат на пазарот, па после ќе оделе низ градовите од внатрешноста.

Па има ли некаде низ Скопје да почнаа Макс Бет со работа да се уплаќаат тикети? И ако има на која локација се наоѓаат кладилниците?
Автоматски споено мислење:

Tiket edvaj 10 kvota se faka a kamo li po 100.I jas imam takov oset deka porano mnogu lesno fakav sto i da pisev,pogotovo tenisive stanale svetsko cudo za gagjanje.Fudbalot od porano na konecen tip bese tezok za pogoduvanje mnogu utakmici,ama odredeni tipovi i kombinacii se gagjaa..

Тенисов стана ептен тежок за фаќање оваа година. Не паметам во тенисов толку да е тешко да се погодат 3-4 парови како што е годинава.

Порано што се вели камион низ обрач ќе протерав со тикетите, а сега не можам скоро па ништо да потрефам.
 
Член од
24 октомври 2014
Мислења
2.424
Поени од реакции
1.766
Овие од Макс бет почнаа ли некаде во Скопје да работат?

Сретнав пред пола саат еден пријател, една личност познаник и ми кажа дека се пријавил на оглас кај тие во Макс бет, му вртеле пред неколку денови да оди вчера кај нив на интервју во хотелот Гранд Плаза и отишол таму на интервју кое кратко траело и му кажале да дојде следен Понеделник на 19 за обука од 7 денови, во меѓувреме вчера имало неколку луѓе кои ја почнале обуката во хотелот ама сите тие биле од Скопје кандидати.
Ама утрово му пратиле смс порака со текст дека обука немало да има, па ликот им звонел и му се јавиле и му кажале сега приоритет им било да имаат обучени кандидати за во Скопје да се пробијат на пазарот, па после ќе оделе низ градовите од внатрешноста.

Па има ли некаде низ Скопје да почнаа Макс Бет со работа да се уплаќаат тикети? И ако има на која локација се наоѓаат кладилниците?
Автоматски споено мислење:
Тенисов стана ептен тежок за фаќање оваа година. Не паметам во тенисов толку да е тешко да се погодат 3-4 парови како што е годинава.

Порано што се вели камион низ обрач ќе протерав со тикетите, а сега не можам скоро па ништо да потрефам.
Во Аеродром почнаа да работат, спроти Бисер трговскиот им се наоѓа.
 
Член од
16 јули 2013
Мислења
2.846
Поени од реакции
2.420
Овие од Макс бет почнаа ли некаде во Скопје да работат?

Сретнав пред пола саат еден пријател, една личност познаник и ми кажа дека се пријавил на оглас кај тие во Макс бет, му вртеле пред неколку денови да оди вчера кај нив на интервју во хотелот Гранд Плаза и отишол таму на интервју кое кратко траело и му кажале да дојде следен Понеделник на 19 за обука од 7 денови, во меѓувреме вчера имало неколку луѓе кои ја почнале обуката во хотелот ама сите тие биле од Скопје кандидати.
Ама утрово му пратиле смс порака со текст дека обука немало да има, па ликот им звонел и му се јавиле и му кажале сега приоритет им било да имаат обучени кандидати за во Скопје да се пробијат на пазарот, па после ќе оделе низ градовите од внатрешноста.

Па има ли некаде низ Скопје да почнаа Макс Бет со работа да се уплаќаат тикети? И ако има на која локација се наоѓаат кладилниците?
Автоматски споено мислење:
Тенисов стана ептен тежок за фаќање оваа година. Не паметам во тенисов толку да е тешко да се погодат 3-4 парови како што е годинава.

Порано што се вели камион низ обрач ќе протерав со тикетите, а сега не можам скоро па ништо да потрефам.
Osven MaxBet i Meridian srbive gledam otvaraat kaj soborna i vo Ohrid
 
Член од
1 март 2009
Мислења
8.090
Поени од реакции
8.954
Немаше во спортлајф никаков бонус некое време.. А во други кладилници кај шо има бонуси се помали коеф.. така да исти курац идеше..
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
35.744
Поени од реакции
69.884
Зошто има вака ок квота за ПСЖ вечер? Сакат сите да се излажеме на нив па да пцуеме или? :D
 
Член од
25 јули 2017
Мислења
896
Поени од реакции
506

Толстој

екс Бомбастичен
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.770
Поени од реакции
11.865
Има ли некоја кладилница да се игра овој македонски куп
https://www.flashscore.com/match/6mYZlNQ3/#match-summary 0-15 70 минута :pos:
0-22 e sega, inaku na bet365 ja ima
 

Boce1234

Adrian Chase
Член од
4 ноември 2016
Мислења
1.635
Поени од реакции
862
Fala inaku utre igrat FK kitgo so Pelister Bitola i toa za 3+ ima 2.05 koef neli e ova poklon za tovarenje?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
Како е поклон ко ни Кит Го ни Пелистер немат напад,а Кит Го посебно имаат јака одбрана и оти е 1 меч ќе се игра резервирано ако дај некој гол на почеток ќе се брани и ќе ја успорва играта на другиот.
 
На врв Bottom